19 listopada w menu sieci pojawiły się 4 zaskakujące kompozycje – kanapki stworzone przez zwycięzców pierwszej w Polsce edycji konkursu Mój Burger, a także zupełna nowość – Chipsy Ziemniaczane z sosem śmietanowym! Zwycięzcami konkursu są Bartosz z Rybnika,  Łukasz z Sowina, Małgorzata z Tomaszowa Mazowieckiego oraz Adrian z Warszawy. Każdy z nich wygrał po 10.000 zł!

McD_Mój_Burger_-_grafika_19 11 2014APPROVEDZadanie konkursowe w akcji Mój Burger polegało na stworzeniu za pomocą aplikacji zupełnie nowej receptury kanapki przy wykorzystaniu od 4 do maksymalnie 10 dostępnych składników oraz nadanie mu oryginalnej nazwy. Nagrodą główną jest kwota po 10.000 zł dla każdego z 4 zwycięzców oraz wprowadzenie burgera własnego pomysłu do menu sieci McDonald’s.

Bartosz Ignaszewski z Rybnika proponuje łagodne smaki na duży apetyt w postaci kanapki Szpinak Deluxe. Jest to duży kawałek kurczaka w towarzystwie sera emmentaler, plastra pomidora, szpinaku, pikli, czerwonej i prażonej cebuli w bułce z makiem i sezamem. Całości kompozycji towarzyszą sosy bazyliowy oraz cesarski.

Wielbiciele włoskich smaków znajdą pośród nowości coś dla siebie. Burger Amore Italia Łukasza Kondysa z miejscowości Sowin to kurczak, pomidor i rukola połączone z sosem kanapkowym i bazyliowym oraz bułką pszenną z kukurydzianą posypką.

Grandburger to kanapka powstała według pomysłu Małgorzaty Politańskiej z Tomaszowa Mazowieckiego. Jest to kompozycja soczystego smaku mięsa wołowego, sera cheddar, mixu sałatkowego i… chipsów! To wszystko w towarzystwie pikli i dwóch sosów – kanapkowego i cebulowo-pomidorowego.

Głodni wyjątkowych smaków z pewnością docenią pikantną propozycję Adriana Bekiera z Warszawy, który stworzył Fiestaburgera. Mięso wołowe, nachosy, sałata oraz ser cheddar są otulone bułką z ziołami. Wyrazistego smaku nadają kanapce czerwona cebula, papryczki Jalapeno oraz ostry sos meksykański.

Chipsy Ziemniaczane z sosem śmietanowym to nowość w McDonald’s. Chrupiące, aromatyczne oraz zawsze idealnie świeże chipsy z 100% ziemniaków podawane z sosem to przekąska, której trudno się oprzeć. Chipsy mogą być zamówione w ramach McZestawu Powiększonego zamiast frytek.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska
i www.mcdonalds.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF