McDonald’s przygotował nie lada gratkę dla swoich gości i uzupełnił letnią ofertę kultowym już burgerem Drwala! Restauracje sieci będą go oferować od 13 lipca i to w dwóch wersjach: klasycznej i  pikantnej. McDonald’s zadbał także o fanów tortilli, wzbogacając ich paletę o McWrapa California. Do oferty dodatków wracają zakręcone frytki z sosem śmietanowym.

McD_Solidna_Porcja_SmakuTegoroczne lato w McDonald’s to powrót znanych i lubianych smaków kojarzonych do tej pory z zimową ofertą. W letnim menu promocyjnym znalazły się pozycje, które równie dobrze smakują latem!

Burger Drwala to wyśmienity placek serowy, porcja soczystej wołowiny, dwa plastry bekonu oraz krucha sałata i prażona cebulka. To wszystko zamknięte w bułce serowo-bekonowej. Smaku dopełnia aromatyczny sos z przyprawami. Miłośnikom ostrzejszych smaków McDonald’s proponuje Drwala na ostro. Oprócz wymienionych wcześniej składników zawiera papryczki jalapeńo oraz pikantny sos.

Amatorzy tortilli również nie zawiodą się letnim menu. Do oferty powraca McWrap California, czyli pyszne połączenie piersi z kurczaka, sałaty, papryki, cebuli i kukurydzy. Wszystko to z dodatkiem aromatycznego sosu, zamknięte w pysznym pszennym placku.

W ofercie dodatków znów dostępne są Zakręcone frytki, które w połączeniu z sosem śmietanowym stanowią idealny dodatek do burgerów.

W letnim menu promocyjnym wciąż pozostają Mozarella Sticks, Podwójny McRoyal Pikantny oraz Kanapka Indyk z Serem i Pieczarkami.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska i www.mcdonalds.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF