Kiedy Karnawał w pełni, a rozpoczynają się urlopy i ferie zimowe, warto pomyśleć jak połączyć szampańską zabawę z aktywnym wypoczynkiem realizując przy tym swoje pasje. A dlaczego by tak nie spróbować zorganizować imprezy z przyjaciółmi w górskim schronisku lub na kręgielni? Ty zaproś przyjaciół, a OLE! zapewni doskonałe przekąski.

Pod koniec stycznia wszyscy są już zmęczeni zimową szarugą i z pewnością chętnie spędzą czas w gronie wypróbowanych lub nowo zapoznanych przyjaciół. Wystarczy więc skrzyknąć się na portalu społecznościowym, wykonać kilka telefonów i umówić się na karnawałową zabawę. Niezależnie od tego, czy będzie to sobota w górach, w kręgielni, czy weekend w śródziemnomorskim hotelu, warto pamiętać, że podczas zabawy atmosferę podkręca muzyka i jedzenie.
Dlatego w karnawałowym menu nie może zabraknąć lekkich i energetycznych przekąsek na długie godziny zabawy i rozmów. Dodatkowo przekąski przygotowane na tę okazję powinny być modne, kolorowe i apetycznie wyglądające. Warto więc zaufać ekspertowi od imprezowych przekąsek i sięgnąć po warzywne przysmaki OLE!, wśród których znajdziemy pachnące Suszone pomidory z żurawiną do sera, grzanek, Felisos z czarnymi oliwkami do sałaty lub Filaggio, nadzianą serową pasą przekąskę o smaku pomidorów, chrzanu, lub czosnku. Przy pomocy tych kuszących i apetycznych przysmaków przygotowanie karnawałowego menu zajmie dosłownie 5 minut.
Na naszych karnawałowych stołach nie powinno zabraknąć również innych kolorowych przysmaków: cebulek, czosnku, owoców kaparów czy zielonych oliwek, które doskonale uświetnią każdą potrawę, także danie mięsne czy wędliny.

Z przysmakami OLE! przygotowanie karnawałowych przekąsek jest nie tylko łatwe i bardzo szybkie, ale także nabierają one apetycznego i kuszącego wyglądu. A naszym przyjaciołom i nam samym pozostaje już tylko beztroska zabawa.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF