W lipcu rusza akcja promocyjna OLE! i Knorr. W rolach głównych warzywne przekąski  OLE! i sosy sałatkowe Knorr.

Na półkach sklepowych pojawiły się promocyjne opakowania słoiczków OLE!, do których dołączone są gratisowe saszetki z sosami sałatkowymi Knorr. Duet idealny! Najwyższej jakości warzywa w przekąskach OLE! oraz kompozycje dojrzewających w słońcu ziół i warzyw stworzone przez szefów kuchni Knorr pozwolą przygotować pyszne letnie sałatki. Prosto i szybko!

Na konsumentów czekają trzy niebanalne połączenia przekąsek OLE! z sosami sałatkowymi Knorr, dzięki którym kuchnia śródziemnomorska odkryje przed nimi swoje tajemnice: Suszone  pomidory  w oleju z ziołami z aromatycznym sosem sałatkowym włoskim Knorr, Oliwki drylowane zielone całe z wyraźnym w smaku sosem sałatkowym greckim, którego recepturę opracował pochodzący z Grecji szef kuchni Knorr oraz Oliwki nadziewane pastą paprykową z sosem sałatkowym koperkowo-ziołowym Knorr. Oto doskonały pretekst to stworzenia smacznych sałatek!  Na promocyjnych opakowaniach znajdują się również przepisy z wykorzystaniem obu produktów, które posłużą jako inspiracja kulinarna.

 

Sprzedaż  produktów OLE! z sosami sałatkowymi Knorr GRATIS rozpoczęła się wraz z początkiem lipca. Na półki sklepowe w całej Polsce trafi 100 tys. promocyjnych opakowań.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF