Firma Czanieckie Makarony wprowadziła do oferty nowe opakowania dla tradycyjnej linii Makaronów Swojskich 5 jajecznych. 250 g makaronu, do wyboru Tasiemka Walcowana, Nitka Walcowana, Niteczka Walcowana, to porcja odpowiednia na danie dla dwóch osób lub makaron do zupy dla czterech. Już nie musimy martwić się o rozdarte foliowe opakowanie, z którego makaron wysypuje się w szafce.

Nowe opakowania makaronu swojskiego 5 jajecznego firmy Czanieckie Makarony pozwalają uniknąć problemu makaronu wysypującego się w szafkach kuchennych. 250 g najlepszej jakości makaronu Swojskiego z dodatkiem semoliny to porcja idealna na posiłek dla dwóch osób. Dzięki temu możemy wykorzystać całość makaronu i uniknąć pozostawienia otwartego opakowania, z którego może się wysypać zawartość.

Gama makaronów z linii Swojskich od Czanieckich Makaronów pozwala na stworzenie wspaniałych posiłków na każdy dzień, zarówno zup, jak i dań głównych. Tasiemka Walcowana świetnie nadaje się do potraw makaronowych z różnego rodzaju sosami. Szczególne doskonale komponuje się z zawiesistymi sosami serowymi lub grzybowymi. Węższa Nitka Walcowana idealnie pasuje do gęstych zup, np. pomidorowej, brokułowej lub dyniowej, ale równie dobrze sprawdza się ugotowany al dente i podane z mięsnym bądź warzywnym sosem. Z kolei Niteczka Walcowana najlepiej sprawdza się w zupach – będzie wybornie smakować w rosole, tradycyjnej zupie warzywnej, jak i owocowej.

 

Tasiemka Walcowana, Nitka Walcowana oraz Niteczka Walcowana należą do linii Makaronów Swojskich 5 jajecznych i są jednymi z najbardziej znanych produktów marki Czanieckie Makarony. Obecność w składzie semoliny, czyli mąki z pszenicy durum, sprawia, że makaron nie skleja się, trudniej się rozgotowuje, a dodatkowo zapewnia uczucie sytości na dłużej. Zawartość błonnika dodatkowo usprawnia proces trawienia, co jest istotne dla osób dbających o linię.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF