Zdrowy tryb życia najczęściej kojarzy się z listą wyrzeczeń, szczególnie w kwestii diety. Jednak dzięki produktom o recepturze wzbogaconej cennymi składnikami odżywczymi smaczne posiłki nie muszą być wykluczone z codziennego menu. Ser topiony w plastrach z błonnikiem Beauty marki LACTIMA to lekka alternatywa dla osób dbających o zdrowie i nienaganną sylwetkę, a zarazem potrafiących w pełni cieszyć się życiem.

ser_topiony_Beauty _z_blonnikiem_LACTIMAPrzepysznie lekki

Każdy z nas zna to uczucie, kiedy po pozornie pożywnym i smacznym posiłku czujemy się ciężko i sennie. Dzieje się tak w momencie, gdy spożywane przez nas danie jest ubogie w błonnik – jeden z kluczowych składników odpowiedzialnych za właściwą przemianę materii. Choć sam w sobie nie ulega procesom trawienia, to właśnie jego niedobór sprawia, że po zbyt obfitych posiłkach czujemy dyskomfort. Naturalnie bogate w błonnik są świeże warzywa i owoce oraz zboża. Niemniej równie cennym ich źródłem mogą okazać się produkty, których skład został wzbogacony o ten ważny składnik. Należą do nich sery topione z błonnikiem Beauty marki LACTIMA.
Ujętym w praktyczną formę cienkich plasterków aromatyczny serek stanie się doskonałym dodatkiem do wielu dań, dbając nie tylko o ich smak, ale także o naszą idealną sylwetką i dobre samopoczucie.

Zdrowe ciało i zdrowy duch

Regularne ćwiczenia oraz zbilansowane posiłki – oto główne zasady zdrowego stylu życia. Niemniej aby cieszyć się pełnią zdrowia potrzebne jest coś więcej niż tylko przemyślana dieta i aktywnośc fizyczna. Konieczna jest również dbałość o zachowanie harmonii pomiędzy wszystkimi aspektami naszej codzienności. Warto więc znaleźć czas na zdrowy i smaczny posiłek, przynoszący odrobinę wytchnienia i przyjemności. Chwila ze smakowitym serkiem z linii Beauty marki LACTIMA pozwoli na nowo docenić urok prostych dań, które w istocie niosą ze sobą wiele dobrodziejstw dla naszego zdrowia. Za sprawą wzbogaconej receptury ser topiony w plastrach z błonnikiem Beauty firmy LACTIMA dla każdego stanie się codzienną dawką smaku, zdrowia i urody.

Sery topione w plastrach z błonnikiem Beauty LACTIMA:

Opakowanie (masa netto): 130 g
Sugerowana cena: 2,49 – 2,69 zł/szt.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF