Pośpiech, zawrotne tempo i wieczny brak czasu to nasza codzienność. Pędzimy, aby sprostać oczekiwaniom, przez co jesteśmy przytłoczeni, zmęczeni i nie czerpiemy z życia radości. Już 14-15 sierpnia podczas Olsztyn Green Festival – pierwszego w Polsce festiwalu poświęconego zielonemu stylowi życia – nabierzemy dystansu, zrelaksujemy się, ale i posłuchamy najlepszych polskich przebojów Marii Peszek, Natalii Przybysz, Fisza Emade, Anity Lipnickiej, Curly Heads i wielu innych.

Group of beautiful teens camping at summer festival

Każdy potrzebuje od czasu do czasu oderwać się od codziennej rutyny, uciec przed zgiełkiem dużego miasta i niekończącą się listą zadań, które należy zrealizować jak najszybciej. Dwudniowy Olsztyn Green Festival, który rusza już 14-15 sierpnia, jest ku temu doskonałą okazją! Impreza, zgodnie z ideą slow life, narzuca nam wolniejszy i każe chwilowo zapomnieć o obowiązkach. Podczas dwóch festiwalowych dni nabierzemy zielonego pojęcia, które uczy nas dostrzegać otaczające piękno, cieszyć się chwilą, celebrować spotkania z przyjaciółmi i doceniać to, co dla nas najcenniejsze.

Olsztyn Green Festival – nie tylko muzyczne wrażenia

Na dwóch scenach – Co Jest Grane Stage oraz Green Mill Stage – zagrają m.in.: Maria Peszek, Curly Heads, Fisz Emade Tworzywo, Natalia Przybysz, Julia Marcell czy Patrycja Markowska. To nie wszystko! Koncertowanie rozpocznie się wieczorem, natomiast w ciągu dnia na uczestników czekać będą warsztaty ekologiczne i kulinarne, pikniki na trawie, slow food, gry w rozmiarach XXL,
a dla najmłodszych – zajęcia plastyczne. Osoby chcące się zrelaksować i odpocząć, poleżą na leżakach i kocach w strefie Cydru Green Olsztyn Green Festival - plakatMill na olsztyńskiej plaży. Z kolei ci bardziej aktywni, polatają na flyboardzie, potańczą zumbę lub flamenco z Magdą Navarette. Podczas całej imprezy będzie można spróbować świeżego i naturalnego  cydru Green Mill z kija!

Festiwalowy wyjazd może być doskonałym pretekstem, aby uciec z dużego miasta (być może z grupą dobrych znajomych?), znaleźć chwilę dla siebie, zatrzymać się, uwolnić się od zmartwień i odbudować wewnętrzny spokój. J Z pewnością warto…

Bilety i karnety na Olsztyn Green Festival 2015 są już w dostępne sprzedaży za pośrednictwem: ebilet.pl. Karnety kupić można w cenie 40 zł (45 zł w dniu imprezy), bilety jednodniowe po 25 zł (30 zł w dniu imprezy). Dla dzieci do 12 lat wstęp będzie bezpłatny.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF