Zupa w 3 minuty? Czy to możliwe?

Specjalna technologia produkcji sprawia, że zdrowe i smakowite zupy d’aucy można przygotować w zaledwie trzy minuty. Dzięki saszetce z bulionem do jarzyn nie trzeba dodawać przypraw ani kostki rosołowej.

 

Zupy domowe z serii „3 minuty – tylko chwila” d’aucy powstały z myślą o miłośnikach tradycyjnych oraz łatwych w przygotowaniu dań. To odpowiedź na potrzeby osób, które dbają o zachowanie zdrowej, zróżnicowanej diety, ale nie mają czasu na samodzielne przygotowanie  ciepłych domowych posiłków. Każda z zup zawiera saszetkę
z aromatycznym bulionem warzywnym, dzięki czemu nie trzeba już do niej dodawać kostki rosołowej, ani przypraw.

D’aucy proponuje trzy zupy domowe, których przygotowanie zajmie zaledwie chwilę. W skład mieszanki Jarzynowa z bulionem wchodzą kalafior, ziemniaki, marchew, fasola szparagowa, groszek, por, seler i natka pietruszki. Brokułowa z bulionem d’aucy to smakowita kompozycja brokułów, kalafiora, fasoli szparagowej, marchwi, ziemniaków i pora. Natomiast Pomidorowa z ryżem zawiera pomidory, podgotowany ryż, marchew, cebulę, seler, pietruszkę i natkę pietruszki. Wszystkie składniki zup „3 minuty – tylko chwila” zostały przed zamrożeniem odpowiednio podgotowane. Oprócz znacznego skrócenia czasu przygotowania potrawy, technologia ta pozwoliła zachować wyjątkowy smak oraz wartości odżywcze warzyw.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF