1 października 2013 r. wystartowała wielka loteria konsumencka, w której na wielbicieli przerwy z KIT KAT czeka aż 1000 najnowszych tabletów Nexus 7! Loteria jest celebracją wyjątkowego na skalę światową wydarzenia, jakim jest nadanie najnowszej wersji systemu mobilnego Android  nazwy KIT KAT!

Po raz pierwszy w historii Google nazwało swój najpopularniejszy na świecie system operacyjny nazwą popularnej marki słodyczy. Z tej okazji w sklepach pojawiły się batony KIT KAT w specjalnym opakowaniu z wizerunkiem Androida i informacjami na temat loterii. Aby grać o jeden z 1000 tabletów, wystarczy kupić w czasie trwania loterii dowolny baton KIT KAT w opakowaniu standardowym lub z limitowanej edycji, zachować paragon i opakowanie batona*, wejść na stronę www.android.com/kitkat i bezpłatnie zarejestrować numer paragonu. Można go również przesłać za pomocą SMS na numer 70 966 (koszt SMS to 0,62 zł brutto). By zwiększyć swoją szansę na wygraną, każdy może wysłać tyle zgłoszeń ile posiada paragonów. Jest o co grać, bo pula nagród to aż 1000 najnowszych tabletów Nexus 7, a losowania odbywają się codziennie z wyjątkiem piątków, weekendów oraz świąt. Loteria i sprzedaż batonów uprawniająca do wzięcia w niej udziału potrwa do 31 grudnia 2013 r. – to aż trzy miesiące na zgarnięcie nagrody!

 KIT KAT opakowanie promocyjne Android

Loteria będzie wspierana kampanią w Internecie, gdzie pojawią się m.in. nowe spoty video będące kontynuacją wiosennej kampanii pod hasłem „Przerwy z KIT KAT”. W sklepach pojawi się szeroka gama materiałów POS, m.in. plakaty, ulotki, wobblery, owijki paletowe. W punktach sprzedaży pojawią się również zatowarowane standy. Organizatorem loterii jest agencja Linea Recta Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Loteria przeznaczona jest dla osób pełnoletnich. Więcej informacji oraz regulamin loterii dostępny jest na stronie android.com/kitkat.

*Warunki, na jakich w loterii mogą uczestniczyć batony zakupione w maszynie vendingowej, opisane są w regulaminie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF