Wystartowało wielkie testowanie produktów Nestlé! Rodzice i ich pociechy mają teraz okazję przetestować produkty NAN PRO 2 z L.reuteri i NAN PRO 3 z L.reuteri, kleik kukurydziany i kaszki Nestlé, produkty Gerber oraz Nestlé Jogolino. Wystarczy odwiedzić platformę Zdrowy Start w Przyszłość i zgłosić się do programu!

Testowanie_produktów_Nestle_grafikaW pierwszej kolejności rodzice testowali mleko następne NAN PRO 2 z L.reuteri, przeznaczone dla maluchów powyżej 6. miesiąca życia oraz mleko modyfikowane NAN PRO 3 z L.reuteri dla dzieci po

1. roku. Testy to znakomita okazja, aby wypróbować mleko modyfikowane zawierające wysokiej jakości białko OPTIPRO®, aktywne kultury bakterii Lactobacillus reuteri, takie jak w mleku mamy oraz błonnik FOS/GOS, pomagający utrzymać równowagę jelitową, zawarty w mleku następnym NAN PRO 2 z L.reuteri. Następnie rodzice testowali Nestlé Sinlac, produkt przeznaczony dla maluchów powyżej 4. miesiąca życia. Rodzice wraz z maluchami mieli okazję wypróbować bezglutenowy produkt zbożowy, niezawierający mleka, laktozy i białka sojowego. Do testów zaprosiliśmy także rodziców rozszerzających dietę malucha. W zestawie Pierwsza Łyżeczka rodzice
i ich pociechy mieli okazję przetestować kleik kukurydziany Nestlé oraz produkty Gerber Dynia i Gerber Marchewka.

Aktualnie zapraszamy rodziców do testowania mleka następnego NAN PRO 2 z L.reuteri oraz mleka modyfikowanego NAN PRO 3 z L.reuteri. Wkrótce pojawi się możliwość przetestowania kaszek Nestlé oraz Nestlé Jogolino. Po każdej fali testów rodzice zostaną poproszeni o pozostawienie opinii  o produkcie.

Aby wziąć udział w testowaniu należy dokonać zgłoszenia na stronie www.zdrowystartwprzyszlosc.pl. W tym celu należy zalogować się na platformie lub, w przypadku nowych użytkowników, zarejestrować się. Każda z zalogowanych osób ma dostęp do aktualnie testowanych produktów.

Zapraszany do odwiedzenia strony: www.zdrowystartwprzyszlosc.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF