Co Polacy wrzucają na ruszt i z kim? Czy mają sprawdzone patenty? Bez czego nie wyobrażają sobie grilla? W środę 13 lipca br. wystartował konkurs dla konsumentów, dzięki któremu mają okazję pokazać, jak grillują. Organizatorem konkursu – będącego częścią kampanii Grillowa Mapa Polski –  jest Żołądkowa de Luxe z Pieprzem. Dla zwycięzców marka zorganizuje niezapomnianą imprezę grillową z udziałem ambasadora – szefa kuchni Tomka Jakubiaka. 

Key VisualStwórz z nami Grillową Mapę Polski

Mistrzów grillowania nie trzeba szukać wśród szefów kuchni. Okazuje się, że są wśród nas. Najbardziej lubią grillować w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Serwują sprawdzone klasyki, ale potrafią też zaskoczyć nietypową, grillową odmianą lokalnych specjałów. I to właśnie chęć odkrywania tych lokalnych smaków zainspirowała  Żołądkową de Luxe z Pieprzem do stworzenia Grillowej Mapy Polski – kampanii, która ma zachęcić konsumentów do tego, aby pokazali nie tylko to, jak grillują, ale też pochwalili się tym, co kulinarnie – i nie tylko – wyróżnia ich na tle innych regionów. Jak? Wystarczy, że wezmą udział w konkursie!

Zaproś Jakubiaka i Żołądkową na grilla!

Grillowanie to nie tylko okazja do towarzyskiego spotkania, ale też szansa na pochwalenie się kulinarnymi umiejętnościami i sztuczkami. Jednak podobnie jak w przypadku każdej letniej formy spędzania czasu, także do grilla może wkraść się rutyna. Jest wiele sposobów na to, jak temu zaradzić. Każdy ma sprawdzone patenty, także kulinarne, które sprawiają, że grill zamienia się w niezapomnianą imprezę. Często jest to charyzma gospodarza. Innym razem danie, które znajdzie się na talerzu. A czasami wystarczy odrobina… pieprzu. Jaki patent ma Tomasz Jakubiak, szef kuchni i ambasador kampanii Grillowa Mapa Polski?  Zobacz: http://dodajpieprzu.pl/#o-ambasadorze

Jak wziąć udział w konkursie? Nagraj film, w którym zapraszasz Tomka Jakubiaka na grilla. Następnie wejdź na stronę www.dodajpieprzu.pl i wgraj swoje video. Masz czas do 2 sierpnia 2016 roku. Wygrywają najbardziej kreatywne zgłoszenia. Pokaż to, co wyróżnia Twoje grillowanie i sprawia, że nabiera indywidualnego charakteru. Masz jakiś specjalny rytuał? Potrafisz kulinarnie zaskoczyć swoich gości? Podziel się tym z nami! Autorom trzech najciekawszych filmów Żołądkowa zorganizuje grilla w gronie znajomych. Soczyste steki i chrupiące dodatki zapewni osobiście Tomek Jakubiak, a o trunki i odpowiednią oprawę zadba Żołądkowa de Luxe z Pieprzem. Konkurs przewiduje też 10 nagród drugiego stopnia w postaci oryginalnej drewnianej skrzynki, w której każdy znajdzie niezbędnik Mistrza Grilla i produkty Żołądkowej de Luxe z Pieprzem.

Konkurs wsparty zostanie działaniami w mediach społecznościowych, na profilu facebookowym Żołądkowej Gorzkiej oraz Tomka Jakubiaka. Regulamin konkursowy dostępny jest na stronie www.dodajpieprzu.pl

Strona konkursowa: www.dodajpieprzu.pl

Profil Żołądkowej Gorzkiej: link

Profil Tomka Jakubiaka: link

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF