Chcesz zapomnieć o przypalonych czy wyświeconych ubraniach? Męczą Cię trudne do rozprasowania zagniecenia? Nie lubisz regulować temperatury, prasując różne tkaniny? Wybierz idealne dla siebie żelazko z linii PerfectCare i zapomnij o swoich rozterkach. Teraz w ramach akcji promocyjnej masz 30 dni satysfakcji gwarantowanej na przetestowanie żelazka!

GC8641bWspółczesne żelazka są na tyle inteligentne, że same dostosowują temperaturę do prasowanego materiału, wykorzystują parę z niespotykaną wcześniej skutecznością i nie przypalają tkanin. Ale czy wiesz, które żelazko najlepiej odpowiada Twoim potrzebom? Przecież jedni prasują nawet skarpetki, drudzy tylko koszule. Jedwab różni się od jeansów, a krawat wymaga innej temperatury prasowania niż kaszmirowy szalik. Dlatego nie każde żelazko sprosta wymaganiom przed nim stawianym. Jedni chcą mieć dobre, ale tanie żelazko. Inni wolą ładne, bo zawsze stoi na widoku. Jeszcze inni zwracają uwagę na bardziej funkcjonale elementy takie jak: długi przewód, duży zbiornik na wodę i duży wyrzut pary, by szybciej prasować.

Odpowiadając na różne potrzeby, Philips posiada w swojej ofercie linii PerfectCare różnorodne żelazka, więc z pewnością jest z czego wybierać. Jeśli zależy Ci na cichej pracy żelazka, zdecyduj się na najcichszy generator pary na świecie PerfectCare Silence GC9550, który dodatkowo posiada unikatowy design w kwiatki. Z kolei jeśli chcesz długo prasować bez częstego napełniania wody, wybierz model PerfectCare Aqua z największym zbiornikiem na wodę o pojemności 2,5l, co starcza nawet na 3 godziny prasowania! Ekonomiczni powinni docenić z kolei żelazka PerfectCare Viva, które zachowując jakość linii PerfectCare, kosztują mniej niż 700 zł!

GC9246Wszystkie żelazka z linii PerfectCare posiadają technologię OptimalTemp, która gwarantuje doskonały efekt prasowania dzięki połączonemu działaniu temperatury i pary bez konieczności ręcznej regulacji. Pozwala to na łatwe i sprawne prasowanie kolejnych sztuk odzieży bez konieczności zmiany ustawień właściwej temperatury dla różnych rodzajów tkanin, przez co nie musisz już więcej segregować ubrań przed prasowaniem ani czekać aż urządzenie osiągnie właściwą temperaturę. Dodatkowo pozostawienie nawet na pięć minut stopy żelazka na powierzchni tkaniny nie grozi jej przypaleniem! Jeśli nie wierzysz, sprawdź na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=XNKCG4Fv1ow .

Żelazka Philips PerfectCare uwolnią Cię od wszelkich problemów i niedogodności związanych z prasowaniem. Wejdź na stronę www.philips.pl/promocjazelazka, wypełnij quiz i przekonaj się, które żelazko będzie dla Ciebie idealne i dodatkowo weź udział w konkursie.Po wypełnieniu quizu i opublikowaniu wyniku wraz z propozycją zabawnego imienia/pseudonimu dla Waszego żelazka, zgłaszasz się do konkursu, w którym co tydzień 3 osoby są nagradzane żelazkiem!

Jeśli nadal się wahasz, Philips przygotował dla Ciebie możliwość 30-dniowego testowania wybranego żelazka w ramach promocji satysfakcja gwarantowana. Jeżeli po tym czasie nie będziesz zadowolona – otrzymasz zwrot pieniędzy. Specjaliści tacy jak: Woolmark – uznana na świecie marka włókiennicza i DWI- Międzynarodowy Instytut Tkanin już przetestowali żelazka PerfectCare, testuj i Ty!

Rekomendowane ceny detaliczne żelazek Philips PerfectCare wynoszą:

PerfectCare Silence GC9550/02 – 1589,00 PLN

PerfectCare Expert GC9246/02 – 1359,00 PLN

PerfectCare Expert GC9231/02 – 909,00 PLN

PerfectCare Expert GC9222/02 – 1139,00 PLN

PerfectCare Aqua GC8622/20  – 909,00 PLN

PerfectCare Aqua GC8641/30  – 1049,00 PLN

PerfectCare Aqua  GC8650/80 – 1269,00 PLN

PerfectCare Pure GC7635/30   – 829,00 PLN

PerfectCare Viva GC7011/20   – 679,00 PLN

PerfectCare Viva GC7015/20   – 679,00 PLN

Zobacz reklamę: http://youtu.be/M_G_fxeroTg

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF