Święta Bożego Narodzenia to magiczne chwile, które chcemy dzielić z najbliższymi, a także doskonała pora na połączenie relaksu z odrobiną aktywnego wypoczynku. To również czas, kiedy chcemy sprawić radość naszym bliskim obdarowując ich wyjątkowym prezentem. W tym roku w doborze odpowiedniego prezentu pomoże Ci Polar. Zadbaj o swoich bliskich wybierając monitor aktywności Polar Loop 2 lub Polar A300 i podaruj rodzinie oraz znajomym aktywne, zdrowe i szczęśliwe życie.

3Polar Loop 2

Polar Loop 2 to monitor aktywności przeznaczony dla osób, które chcą być zarówno aktywne, jak i modne. Wystarczy odpakować prezent, założyć Polar Loop 2 na rękę, a automatycznie rozpocznie on rejestrowanie naszej aktywności przez całą dobę. Polar Loop 2 dostarcza motywacji i cennych wskazówek treningowych. W przypadku, gdy zbyt długo pozostajemy bez ruchu, wibracjami zasygnalizuje, że czas to zmienić. To doskonały podarunek dla tych, którzy po bożonarodzeniowym lenistwie chcą wrócić do aktywnego trybu życia.

Dlaczego Polar Loop 2 to idealny prezent pod choinkę?

jest dostępny w 3 modnych kolorach monitoruje całodobową aktywność wyposażony jest w system inteligentnych powiadomień umożliwia bezprzewodową synchronizację z aplikacją Polar Flow jest całkowicie wodoodporny

 

4Polar A300

Dla pasjonatów sportu idealnym prezentem będzie z pewnością Polar A300. Ten monitor aktywności to znacznie więcej niż tylko zwykły zegarek sportowy. Monitorując całodobową aktywność, dostarcza nieustannej motywacji do ćwiczeń. Ponadto, Polar A300 rejestruje liczbę kroków, przebyty dystans oraz długość i jakość snu. Jeszcze pełniejszy obraz naszej kondycji otrzymamy, gdy dołączymy nadajnik do pomiaru pracy serca Polar H7.

Polar A300 jest wyposażony w wiele innowacyjnych funkcji takich jak np. Energy Pointer. Pozwala ona na określenie, co jest głównym efektem treningu: poprawa kondycji czy redukcja tkanki tłuszczowej. Z kolei dzięki funkcji Smart Calories przekonasz się, ile kalorii ze świątecznego obiadu udało Ci się już spalić.

Dlaczego A300 to idealny prezent pod choinkę?

jest wygodny i ultralekki posiada wymienne paski, aby łatwo dopasować go do każdej stylizacji umożliwia bezprzewodową synchronizację z aplikacją Polar Flow jest całkowicie wodoodporny

Sugerowana cena detaliczna:
Monitor aktywności Polar Loop 2: 499 PLN
Monitor aktywności Polar A300: 419 PLN lub 559 PLN w zestawie z nadajnikiem na klatkę piersiową H7
Dodatkowy pasek: 99 PLN
Nadajnik na klatkę piersiową Polar H7: 249 PLN

Dostępność: w stacjonarnych sklepach (m.in., INTERSPORT, Sklep Biegacza, Komputronik, Saturn) oraz u sprzedawców internetowych.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF