Polskie Zdroje, dystrybutor wyłącznie naturalnych wód mineralnych, uważnie słucha potrzeb konsumentów i stara się wychodzić im naprzeciw. Dlatego też firma zdecydowała się na wprowadzenie kilku istotnych zmian w wyglądzie butelek Cisowianki 1,5 litra, które sprawiają, że butelki te stały się jeszcze bardziej funkcjonalne.

Cisowianka nowa butelkaPrzede wszystkim zwiększona została grubość ścianek butelek w miejscach newralgicznych, dzięki czemu butelka jest sztywniejsza i wygodniejsza w użytkowaniu. Dodatkowo butelka została nieznacznie obniżona. Przeprojektowaniu uległo również denko butelki na bardziej stabilne.

Aby wzmocnić klejenie krawatki do ścianki butelki  zmienił się sposób jej aplikacji. Od tej chwili krawatka aplikowana jest z taśmy jako etykieta samoprzylepna. Zmiana ta była możliwa dzięki zastosowaniu bardzo zaawansowanej technologicznie etykieciarki, która w tym samym czasie aplikują samoprzylepne krawatki z taśmy oraz etykiety główne i kontr-etykiety przy pomocy naniesienia na nie kleju.

Dodatkowo znajdujące się na nakrętkach napisy CISOWIANKA zostały zastąpione tłoczeniami.

Wprowadzenie powyższych zmian udowadnia, że Cisowianka cały czas pracuje nad ulepszaniem swoich produktów a jej butelki projektowane są z najwyższa starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy, szczegół.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF