Kultowy złoty paluszek w warzywnej odsłonie? Dlaczego nie! Soczysta marchewka z groszkiem oraz apetyczny szpinak, otoczone chrupiącą, złotą panierką – to właśnie te przekąski znajdziesz teraz w ofercie FRoSTY!

3Uwielbiane przez dzieci, doceniane przez dorosłych – Złote paluszki rybne FROSTY to jeden z najchętniej wybieranych produktów, na szybki i pożywny obiad. Teraz mają także swoją warzywną wersję! Ich nowe, apetyczne, jarzynowe wnętrze w chrupiącej panierce to nie tylko kulinarna ciekawostka, ale także gwarancja 100% naturalnego smaku! Wyśmienicie sprawdzą się jako podstawa dania, przekąska czy warzywne dopełnienie do dań rybnych czy mięsnych.

Sięgając po warzywne paluszki FRoSTY mamy do wyboru dwa warianty smakowe. Paluszki szpinakowe to prawdziwa gratka dla wielbicieli warzyw i kontynuacja bogatej, szpinakowej tradycji FRoSTY – każdemu daniu dodadzą nutę lekkości. Fani tradycyjnych smaków powinni sięgnąć po Złote paluszki warzywne. Marchewka i groszek to niezawodne połączenie, które w towarzystwie sera edam nabiera prawdziwego, niepowtarzalnego charakteru.

Również chrupiąca panierka ma tu znaczenie – ta  na paluszkach FRoSTY zawiera tylko niezbędne składniki, dlatego też świetnie sprawdzą się one w diecie dzieci. Tak jak wszystkie produkty FRoSTY, Złote paluszki warzywne oraz Paluszki szpinakowe – zgodnie z polityką 100% naturalnego smaku – nie zawierają wzmacniaczy smaku, barwników i aromatów, a także tłuszczów utwardzonych i skrobi modyfikowanej chemicznie.

Paluszki warzywne FRoSTY to pomysł na szybki obiad dla całej rodziny. Gotowe zaledwie w kilka minut – na patelni lub w piekarniku. Dostępne w całej Polsce w cenie: Złote paluszki warzywne 4,99 zł/ 300 g oraz Paluszki szpinakowe 4,99 zł/ 300 g.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF