Dla każdego coś miłego. Rodzina złotych paluszków FRoSTY obejmuje przekąski rybne, serowe, szpinakowe, warzywne i z kurczaka. Gdy goście wpadną do nas z wizytą na majówkowy obiad, warto sięgnąć po cały zestaw, aby urozmaicić ten szybki i sycący posiłek. Wystarczy rozgrzać piekarnik do temperatury 230 stopni, ułożyć zamrożone paluszki na blasze, aby po ok. 8 minutach uzyskać gotowe, wyśmienite danie. Jeśli nie liczymy kalorii, możemy też sięgnąć po patelnię i dobry olej.

FRoSTA_Złote paluszki seroweZłote paluszki rybne trafią w gusta miłośników soczystego mintaja zamkniętego w chrupiącej panierce. Ich delikatny smak zachwyci zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wybierając ten produkt możemy być pewni, że w środku znajdziemy prawdziwy rybny filet. Propozycją dla wegetarian lub tych, którzy po prostu lubią jarzyny będą Złote paluszki w wersji szpinakowej oraz warzywnej z nadzieniem z marchewki i groszku. Smakują wybornie, zarówno jako samodzielna przekąska, jak również towarzystwo do ulubionej sałatki. Doskonałym ukoronowaniem obiadu będą również Złote paluszki serowe. Podłużne porcje sera edamer o aksamitnej konsystencji będą wspaniale komponować się z żurawinami, jak proponują Francuzi lub z sosem tatarskim, jak podpowiadają Słowacy.

Zgodnie z polityką FRoSTY 100% naturalnego smaku!, złote paluszki nie zawierają wzmacniaczy smaku, barwników ani aromatów. Na wszystkich rybnych produktach FRoSTY znajdziemy także niebieski certyfikat MSC. To znak, że ryby zostały złowione z poszanowaniem ekosystemu morskiego.

Produkty znajdziemy na sklepowych półkach w cenach odpowiednio: złote paluszki rybne 8,39 zł / 300 g, złote paluszki warzywne 4,19 zł / 300 g, paluszki szpinakowe 4,19 zł / 300 g oraz złote paluszki serowe 8,39 zł / 270 g.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF