Jesień to czas porządków w ogrodzie i przygotowań do nadchodzącej zimy. Wycinka drzew, grabienie liści czy zabezpieczenie mebli tarasowych to tylko niektóre z prac, które należy wykonać by w pełni cieszyć się urokami tej pory roku. A co z chodnikami i alejkami?
Do tego idealnie sprawdzą się miotły, ale tylko te wykonane z trwałego włosia. W ofercie marki Spontex znajdziemy zestaw czterech mioteł ogrodowych, które powinny znaleźć się w każdym domu.

5Wydawałoby się, że wszystkie miotły są takie same. Jednak tak nie jest; dobre i praktyczne miotły powinny być wykonane z twardego, syntetycznego włosia, które często jest rozczepione na końcach aby czyścić powierzchnie z piasku, liści i kurzu jeszcze skuteczniej. Takie właściwości mają produkty marki Spontex – miotły ogrodowe Green, Hof oraz Garden. Wszystkie są dostępne w zestawie z kijem jak i bez.

Dodatkowo włosie miotły Hof jest ścięte pod kątem w celu łatwiejszego wymiatania zakamarków.

Produkt, na który szczególnie warto zwrócić uwagę to miotła Triangle. Praktyczna, z teleskopowym kijem o długości nawet do 3 metrów ułatwi czyszczenie dachów, sufitów, podbitek a także wymiatanie liści i kurzu zgromadzonych w rynnach. Będzie nieocenionym pomocnikiem w Twoim domu i ogrodzie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF