Stworzone na bazie ziół cukierki Ricola od pokoleń zachwycają pełnią smaku i dodatkowymi funkcjonalnościami. Dzięki zawartości wyciągu z 13 alpejskich ziół staną się wspaniałym dopełnieniem jesienno-zimowych dni. Każdy spośród 4 wariantów smakowych dostarczy nie tylko przyjemności, ale przede wszystkim ukoi podrażnienie i ból gardła.

1Dla zdrowia i smaku

Ricola to znany na całym świecie cukierek o unikatowym składzie pełnym 13 aromatycznych alpejskich ziół. Wśród nich znajdują się między innymi szałwia, mięta pieprzowa, prawoślaz lekarski, czarny bez czy tymianek, które nie tylko nadają cukierkom Ricola wyjątkowego smaku, ale przede wszystkim znane są ze swoich leczniczych funkcji. To dlatego produkowane od blisko 80 lat w zgodzie z tradycyjną recepturą cukierki Ricola pomagają ładzić bóle gardła, będąc bezpieczniejszą dla organizmu alternatywą dla farmaceutyków. Co ważne, cukierki Ricola nie zawierają cukru.

Ziołowe cukierki Ricola to aż cztery wersje smakowe. W zależności od upodobań możemy wybrać klasyczny wariant Oryginalne ziołowe, odświeżające oddech Alpin Fresh, owocową Żurawinę, bądź delikatną Melisę.

Zamknięte w poręcznym i niedużym opakowaniu cukierki Ricola w dowolnym miejscu i czasie przyniosą nam chwilę pysznego orzeźwienia.

Po więcej informacji i na temat pysznych i zdrowych przysmaków zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl.

Cukierki ziołowe Ricola: Oryginalne ziołowe, Alpin Fresh, Melisa, Żurawina
Waga: 40 g
Cena rekomendowana: 3,99 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF