Szukając specjału, który z powodzeniem wzbogaci nasze codzienne menu, warto sięgnąć po linię serków topionych w kubeczku marki LACTIMA. Każdy z produktów stanowi połączenie wygody oraz delikatnej, kremowej konsystencji, która dzięki wyrazistym dodatkom i przyprawom pozwoli nam na nowo poznać polskie, włoskie i hiszpańskie smaki.

1Trzy oblicza smaku

Poza świeżymi składnikami kluczem do pysznego posiłku są umiejętnie dobrane przyprawy, dzięki którym potrawa nabiera bardziej wyrazistego charakteru. Z serami topionymi w kubeczkach marki LACTIMA możemy zarówno podczas śniadania, lunchu, jak i kolacji odkrywać na nowo pełnię polskich smaków, a także delektować się szczyptą aromatów znad Morza Śródziemnego. Trzy dostępne warianty pozwolą każdego dnia nadać spożywanym daniom oryginalny wyraz.

Z serkiem Polskie Warzywa skosztujemy kompozycji bazującej na rodzimych smakach. Propozycja Włoskie Zioła przeniesie nas z kolei do słynącej z aromatycznych ziół Italii. Dla wielbicieli odważnych połączeń przygotowany został natomiast wyrazisty serek Hiszpańskie Przyprawy. Wszystkie produkty z linii dla ułatwienia zamknięto w poręcznych kubeczkach, dzięki czemu możemy cieszyć się ich smakiem w dowolnej chwili mając pewność, że na długo zachowają świeżość i wartości odżywcze.

Sięgając po serki topione w kubeczku marki LACTIMA w dowolnym miejscu i momencie możemy cieszyć się smakami z różnych zakątków świata. Dzięki nim nie tylko przygotujemy przepyszne kanapki, ale też szybko stworzymy zaskakujące w smaku koktajlowe przystawki. Niezależnie od tego, czy wybierzemy serek Polskie Warzywa, Włoskie Zioła, czy Hiszpańskie Przyprawy, będziemy mogli urozmaicić nasze menu wzbogacając je o nowe smaki.

Z pomocą serka topionego w kubeczku Hiszpańskie Przyprawy marki LACTIMA przyrządzić możemy np. złociste i chrupiące koperty drobiowe: http://lactima.pl/3957/koperty-drobiowe-z-serem/
Inne inspirujące przepisy na dania z wykorzystaniem serków topionych marki LACTIMA znaleźć można na stronie: http://lactima.pl/category/przepisy-kulinarne/

Sery topione w kubeczku Polskie Warzywa, Włoskie Zioła, Hiszpańskie Przyprawy marki LACTIMA:

Ser topiony w kubeczku Polskie Warzywa
Opakowanie (masa netto): 150 g
Sugerowana cena: 2,95 – 2,99 zł/szt.

Ser topiony w kubeczku Włoskie Zioła
Opakowanie (masa netto): 150 g
Sugerowana cena: 2,95 – 2,99 zł/szt.

Ser topiony w kubeczku Hiszpańskie Przyprawy
Opakowanie (masa netto): 150 g
Sugerowana cena: 2,95 – 2,99 zł/szt.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF