Zima to nie tylko krótkie dni, śnieg, wiatr i niskie temperatury. To również wieczory spędzone w gronie najbliższych, rodzinne spotkania przy świątecznym stole oraz wyjątkowe smaki i zapachy, nieodłącznie kojarzące nam się z ciepłem i bezpieczeństwem domowego ogniska. „Zimowy Sekret” Herbapolu to limitowana edycja syropów i herbat owocowych, które umilą  nadchodzące zimowe miesiące. Nie tylko rozgrzeją, ale również zachwycą bogactwem smaku owoców i korzennych przypraw.

1

Limitowaną edycję syropów „Zimowy Sekret” tworzą trzy nowe smaki: Pieczone jabłko z cynamonem, Grzaniec ze śliwką oraz Imbir. Każdy z nich łączy w sobie nie tylko najlepsze, dojrzałe owoce ale także korzenne przyprawy o wyjątkowo głębokim smaku i zapachu. Dodane do ciepłych napojów błyskawicznie rozgrzeją w chłodne dni. Świetnie sprawdzą się również jako dodatek do zimowych grzańców na bazie wina czy piwa.

Zimową ofertę Herbapolu uzupełnia herbatka owocowa „Zimowy Sekret” z linii Herbaciany Ogród. To wyjątkowo smaczna kompozycja owoców ze szczyptą przypraw korzennych: goździków, cynamonu. Doskonała na chłodne, zimowe dni i wieczory. Herbaciany Ogród Zimowy Sekret to 100% naturalnych składników oraz pyszny smak z dużych kawałków owoców.

Każda torebka została ręcznie zapakowana, by w pełni zachować to, co w naturze najlepsze.

Cena:

Syropy : ok. 5 zł za 420 ml

Herbata : ok. 5,50 za 20 torebek

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF