Już 18 listopada do oferty McDonald’s wrócił niezwykle popularny burger Drwala. Oprócz tradycyjnej, znanej i lubianej wersji, jest on dostępny także w wersji pikantnej. Miłośnicy zimowej oferty będą mogli skosztować również Zbójnicką. To nie koniec wielkich powrotów, ponieważ w restauracjach znów pojawiły się zakręcone frytki.

McD_ZimoweSmaki

Zimowa oferta McDonald’s to powrót znanych i lubianych smaków. W menu promocyjnym znalazł się, jak co roku, oczekiwany Drwal w wersji ostrej i tradycyjnej, Zbójnicka oraz smakowite dodatki. Wszystkie nowości zostały skomponowane tak, by dostarczać mnóstwo energii i sprostać smakom najbardziej wymagających gości.

Niemal kultowa już Drwala to połączenie placka serowego, porcji soczystej wołowiny, dwóch plastrów bekonu oraz kruchej sałaty i prażonej cebulki. To wszystko zamknięte w bułce serowo-bekonowej. Smaku dopełnia aromatyczny sos z przyprawami. Amatorom ostrzejszych smaków, McDonald’s proponuje Drwala na ostro. Oprócz wymienionych wcześniej składników zawiera papryczki jalapeńo oraz pikantny sos.

Wraz z ofertą „Zimowe Smaki” wraca także Zbójnicka. Jej sekret tkwi w złocistym placku ziemniaczanym, soczystej wołowinie oraz plastrze topionego sera ementaler. Całość zamknięta jest w serowo-bekonowej bułce. Kompozycję wspaniale uzupełniają dwa plastry bekonu i wyśmienity sos Cheese Mix.

W menu McDonald’s pozostają delikatne chrupserki. Ich aksamitny smak doskonale komponuje się z sosem żurawinowym. Sałatkę lub duże frytki będzie można natomiast zamienić na zakręcone frytki, które w połączeniu z sosem śmietanowym stanowią idealny dodatek dla zimowych nowości!

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska i www.mcdonalds.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF