W Polsce, zimą herbata jest artykułem pierwszej potrzeby. Jak donoszą kroniki, w 1917 roku organizacje dobroczynne rozdawały zmarzniętym na kość Warszawiakom chleb i gorącą herbatę. Podobno podczas kilku najmroźniejszych miesięcy nasi dziadkowie wypili wówczas aż 41 milionów kubków tego rozgrzewającego i hartującego organizm napoju!


Dziś, po prawie stu latach wracamy do tej pięknej i mądrej tradycji. W t-barze, warszawskiej herbaciarni Dilmah przy ulicy Szpitalnej 5, rozdajemy rozgrzewającą herbatę cynamonową! Akcja potrwa przez cały luty (lub do wyczerpania zapasów) i dotyczyć będzie wszystkich gości t-baru, którzy do każdego rachunku otrzymają kopertę Dilmah t-Series Ceylon Cinnamon Tea.
***
O t-Barze
t-Bar jest herbaciarnią XXI wieku, nowoczesną, miejską w charakterze, która najlepiej sprawdza się tam, gdzie ludzie szukają pomysłu na śniadanie w drodze do biura, drugie śniadanie w czasie spaceru z dzieckiem, popołudniowe spotkanie towarzyskie lub biznesowe, lunch w przerwie, podwieczorek lub kolację z przyjaciółmi. Herbatę i oryginalną kanapkę na wynos dostaną tu nawet Ci, którzy odpoczywają w biegu, a smakosze z pewnością zainteresują się zarówno daniami ze stałego menu, jak też tymi pochodzącymi z menu dnia, w stworzeniu których brał udział mistrz kulinarny Kurt Scheller. Ponadto t-bar to herbaciarnia, w której można kupić niedostępne gdzie indziej, bardzo wyjątkowe i rzadko spotykane herbaty należące do kolekcji Dilmah t-Series.

***
Marka Dilmah
Założycielem marki Dilmah jest rodowity Cejlończyk od 60 lat związany z produkcją herbaty – Merrill J. Fernando. Swoją rodzinną firmę, jedną z największych na świecie w przemyśle herbacianym, prowadzi razem z synami, Dilhanem i Malikiem, od których imion została utworzona nazwa marki. Dilmah jest firmą w pełni lankijską, co oznacza, że produkowana przez nią herbata pochodzi z miejscowych plantacji (w dużej części będących własnością Dilmah), przetwarzana jest w miejscowych fabrykach i na miejscu paczkowana. Proces produkcji odbywa się pod czujnym okiem założyciela Dilmah – jednego z najlepszych kiperów i znawców herbaty na świecie oraz „autora” wszystkich herbat Dilmah. Na każdej paczce herbaty Dilmah znajduje się zdjęcie i podpis Merrilla J. Fernando, co podkreśla jego osobiste zaangażowanie i stanowi gwarancję jakości.
Dilmah prowadzi działania na rynkach światowych kierując się zasadami etyki i propagując wśród przedsiębiorców postawę społecznej odpowiedzialności. Szczegoły na stronie www.dilmah.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF