Marka Lune de Miel® to kolekcja miodów dla osób, które pragną delektować się zarówno życiem, jak i smakiem. Miody tej marki charakteryzują się pełnym smakiem, piękną barwą i głębokim aromatem.

Nowy ,,Lune de Miel” to miód płynny, wielokwiatowy o przyjemnym zapachu i pięknej, bursztynowej barwie. Uzyskiwany metodą „na zimno” pozwala zachować produktowi pełen bukiet owoców w smaku. Praktyczna i wygodna foliowa torebka z miodem jest wyposażona w dozownik niekapek, który umożliwia precyzyjne dozowanie miodowego przysmaku. Wygodna nakrętka sprawia, że miód nie wycieka i zawsze pozostaje czysta. Innowacyjne, nietłukące się opakowanie w formie doypacku doskonale sprawdza się przy rodzinnych wypadach, na piknikach, czy biwakach. Na foliowej torebce producent umieścił tabelę z zawartością składników odżywczych w miodzie. Miód dostępny jest w gramaturze 450 gram i 1 kg. Doskonały dla rodzin – jego cena sprawia, że jest produktem ekonomicznym w każdym gospodarstwie domowym. Miód „Lune de Miel” doskonale pasuje na śniadanie – do kanapek, płatków czy musli. Na podwieczorek dla dzieci oraz do wszelkich potraw mięsnych i deserów.

Odżywczy miód

Miód „Lune de Miel” zawiera dużą ilość glukozy i fruktozy, dzięki czemu jest łatwo przyswajany przez organizm. Niewielka zawartość kalorii, sprawia, że to świetny pomysł na uzupełnienie codziennej diety. Miód wielokwiatowy przyśpiesza przemianę materii oraz zwiększa odporność. Odznacza się także dużą zawartością krzemu, który zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego. Ponad to jest źródłem witamin z grupy B, C, A, D i K. Posiada właściwości hamujące rozwój bakterii, co czyni go naturalnym antybiotykiem. Dodatkowo zapobiega próchnicy zębów. Częste spożywanie miodu wielokwiatowego likwiduje schorzenia serca, żołądka i jelit. Wpływa korzystnie na skórę i włosy – odżywia je, wygładza i chroni. Miód wykazuje działanie odkażające i oczyszczająco – lecznicze, usuwa złuszczony naskórek oraz oczyszcza pory. To znakomity, naturalny lek przeciw alergii i przeziębieniu.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF