Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którym sprzykrzyła się już zima, mróz i śnieg. Na horyzoncie coraz wyraźniej pojawiają się pierwsze oznaki wiosennego ciepła i radości, ponieważ już w tym tygodniu w sklepach wzejdzie słonecznie żółte i odjazdowo papajowe FRUGO!

 

Inspiracją do powstania nowego żółtego smaku FRUGO stały się słoneczne Karaiby, bo to właśnie tam rośnie zadziorna papaja, która skutecznie podkręciła smak delikatnej brzoskwini, słodkiego mango i egzotycznego ananasa. Żółte FRUGO w lutym będzie smakować wszystkim tym, którzy nie mogą się już doczekać wiosennego słońca. Już po pierwszym łyku poczują, że przygoda z nowym smakiem to maksymalna jazda w tropikalnym karaibskim rytmie.

Żółte FRUGO jest już siódmym smakiem i kolorem w mocno owocowej palecie kultowego napoju. „Po pierwszych letnich czarno-zielono-pomarańczowo-różowych sukcesach i biało-czerwonej jesieni i zimie wywołujemy wiosnę, a wraz z nią – słońce, ciepło i radość. Odjazdowe papajowe FRUGO jest żółte dlatego, że w każdej butelce zamknęliśmy dla Was promień karaibskiego słońca.” – powiedziała Paulina Włodarska, Marketing Manager w firmie FoodCare.

Nowe żółte FRUGO pojawi się na półkach sklepów sieci POLOMarket w całej Polsce już w tym tygodniu. Jego wprowadzenie na rynek wspierane jest działaniami w mediach społecznościowych.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF