Nowy Rok, to nie tylko czas podsumowań i refleksji, ale przede wszystkim długa lista postanowień, które pozwolą nam zadbać o to, co najcenniejsze: doskonałe samopoczucie i dni pełne energii – niezbędnej do realizacji codziennych  planów. W tym roku, wspierając nas w spełnianiu noworocznych postanowień, bel Vita zachęca, by wśród porannych rytuałów zawsze znaleźć czas na pierwszy posiłek. 1 stycznia marka uruchamia aktywację Ziewasz czy śpiewasz, w której do wygrania jest między innymi miesięczny abonament na śniadanie z dostawą!

1Postanowienia noworoczne to świetna okazja do tego, żeby wreszcie zrobić coś, na co wcześniej nie mieliśmy czasu. Najprościej więc zacząć od małych, prostych kroków w postaci pysznych i pożywnych śniadań, które pozytywnie nas nastrojąi dostarczą energii na kolejne godziny.Niezależnie od tego, czy jesteś rannym ptaszkiem, czy amatorem porannego wylegiwania, zadbaj codziennie o zbilansowany posiłek, bo to prostsze niż myślisz. Wystarczy, że połączysz ciastka belVita zawierające ziarna min. 5 rodzajów zbóż z produktem mlecznym, ulubionym owocem oraz ciepłym napojem i apetyczne, zbilansowane śniadanie jest gotowe.

W tym roku, belVita pragnie zachęcić do regularnych i pożywnych śniadań  nie tylko śpiochów, będących zawsze w niedoczasie, ale i wielozadaniowych mistrzów poranka, którzy w porannej gorączce często zapominają o najważniejszym posiłku dnia. Od pierwszego stycznia rusza aktywacjaZiewasz czy śpiewasz, w której codziennie do wygrania sąpudełka śniadaniowe belVita, a także nagroda główna w postaci miesięcznego abonamentu na śniadanie z dostawą! Wystarczy tylko: kupić opakowanie ciastek i wejść na stronę „ziewaszczyspiewasz.pl”, a następnie odpo-wiedzieć na konkursowe pytanie.

Promocja trwa do końca stycznia.  Powodzenia!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF