Ziemniaczki pachnące koperkiem…taki dodatek do drugiego dania zwabi do stołu całą rodziną! Przyrządzić je pomoże nowy Fix Knorr Wiejskie ziemniaczki z koperkiem i masełkiem! Pyszne i aromatyczne ziemniaki z piekarnika na stół!

Fix Wiejskie ziemniaczki z koperkiem i masełkiem to kompozycja przypraw dobranych przez kucharzy Knorr, dzięki którym podasz rodzinie aromatyczne ziemniaki z wyczuwalną nutą koperku. Nowy Fix nada znakomity smak zarówno młodym, jak i starszym ziemniakom.  Rodzina z wielkimi apetytami zasiądzie do obiadu!

Do nowego Fixu dołączona została specjalna torebka do pieczenia – z jej pomocą przyrządzisz ziemniaki w piekarniku, bez konieczności dodawania tłuszczu. Szybciej i prościej! Nie musisz już obierać ziemniaków – wystarczy dokładnie je umyć, pokroić w łódeczki, wymieszać z Fixem Knorr i umieścić w torebce do pieczenia. Przygotowując je w ten sposób, zajmie ci to mniej czasu niż podanie tradycyjnych ziemniaków z wody. A po obiedzie nie będziesz mieć problemu z czyszczeniem blachy czy myciem garnka.

Fix Wiejskie ziemniaczki z koperkiem i masełkiem to sposób na przełamanie nudy w obiadowym menu! Znakomicie zastąpią ziemniaki gotowane w wodzie, przywracając smak znany z dzieciństwa, kiedy nasze mamy podawały ziemniaczki z dodatkiem masełka i posypane koperkiem.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF