Ekologiczny żel do mycia naczyń w zmywarkach z portfolio marki Frosch stworzony na bazie wyciągu z limonki to skuteczny i bardzo wygodny sposób na radzenia sobie z zabrudzeniami. Produkt ten to idealne rozwiązanie stworzone dla mistrzów kuchennych porządków.

Jak wiadomo wygląd serwowanych dań zależy nie tylko od ich smaku, ale także od jakości i czystości naczyń na których je podajemy. Dlatego też od dzisiaj w kuchni każdej perfekcyjnej Pani i Pana domu, którym zależy na doskonałych efektach sprzątania, powinien znaleźć się nowy żel marki Frosch. Unikatowa formuła środka zapewnia czystość naczyń we wszystkich zakamarkach sprawiając, że są idealnie czyste i lśniące. Skład Limonkowego żelu do mycia naczyń w zmywarkach oparty jest na bazie naturalnych składników, m.in. wyciągu z limonki, który pozostawia świeży i cytrusowy zapach. Produkt doskonale radzi sobie z tłuszczem, nadaje połysk i zapobiega powstawaniu kamienia, a dzięki wybielającym właściwością cytrusów poradzi sobie także z trudno usuwalnymi osadami.

preview_Zmywarka_setJedyny ekologiczny żel przeznaczony do zmywarek
Limonkowy żel oparty na składzie przyjaznym środowisku gwarantuje naturalne i bezpieczne zmywanie bez szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych. Sok z limonki to naturalny zabójca bakterii o silnym działaniu przeciwbakteryjnym. Kompleksowa ochrona all in 1 czyści już w 45’C oszczędzając energię elektryczną, a opakowanie starcza na 26 myć. Produkt może być stosowany we wszystkich typach zmywarek automatycznych dostępnych na rynku.
“Marka Frosch po raz kolejny wykorzystała działanie cytrusów, które doskonale sprawdza się także w żelu do mycia naczyń w zmywarkach. Środek ten dzięki właściwościom soku z limonki w połączeniu z naturalnymi enzymami rozpuszczającymi tłuszcze czy białko skutecznie czyści a naturalny skład gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.” – mówi dr dermatolog Anita Tarajkowska-Olejnik, ekspert marki Frosch.
Na ekologiczną linię produktów czyszczących do zmywarek marki Frosch składają się:
Frosch 
Tabletki do zmywarek na bazie sody w samorozpuszczalnej folii, opakowanie 30 tabletek. Sugerowana cena detaliczna 24,15 pln.
Frosch 
Limonkowy żel do mycia naczyń w zmywarkach, 650 ml.
Sugerowana cena detaliczna 24,99 pln.
Frosch 
Nabłyszczacz do zmywarek na bazie bioalkoholu, 750 ml.
Sugerowana cena detaliczna 13,55 pln.
Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF