II edycja innowacyjnej inicjatywy dla blogerów – konkursu BlogerChef (www.blogerchef.pl) cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Zgłoszenia do kolejnych zadań miesięcznych napływają. Poznaliśmy też pierwszych półfinalistów i miejsca pierwszych spotkań z gotowaniem na żywo.

BlogerChef w Zamku DubieckoPoznaliśmy pierwszych półfinalistów
Zgłoszenia do pierwszego, listopadowego zadania konkursowego przesłało kilkudziesięciu autorów internetowych kulinarnych pamiętników. Jury pod przewodnictwem znanego szefa kuchni Mirka Drewniaka wyłoniło ośmiu półfinalistów, którzy spotkają się by ugotować swoje popisowe dania na żywo już w styczniu. Wydarzenie odbędzie się 25 stycznia 2014 r w hotelu Szafran**** w Czeladzi k. Katowic (www.hotelszafran.pl) i będzie miało charakter otwarty dla publiczności.

II półfinał w designerskim hotelu
Aktualnie trwa zbieranie zgłoszeń do drugiego zadania konkursowego, którego temat podany został na stronie internetowej konkursu oraz w aplikacji konkursowej znajdującej się na fanpage BlogerChefa (www.facebook.com/blogerchefpl). Blogerzy, których dania jury uzna za najciekawsze, zaproszeni zostaną na weekend pełen emocji do hotelu Poziom 511 Design Hotel**** & SPA w Podzamczu k. Ogrodzieńca na Jurze krakowsko-częstochowskiej (www.poziom511.com). Obiekt zachwyca nie tylko wystrojem, ale także autorską kuchnią Pawła Pyry – szefa kuchni, którego popisowe dania pojawiły się na kolacji podczas finału I edycji konkursu BlogerChef.

Powiększone grono Partnerów medialnych
Do grona Partnerów medialnych konkursu BlogerChef dołączyło kilka znaczących portali internetowych. Należą do nich: www.papaja.pl, www.gotujmy.pl, www.znajdzprzepis.pl i www.ofeminin.pl. Dotychczasowi Partnerzy medialni, portale: www.horeca.pl, www.newsgastro.pl, www.jedzjedz.pl oraz www.urodaizdrowie.pl kontynuują współpracę przy projekcie.

Książka BlogerChef-W sieci przepisówSukcesywny rozwój
Na półfinalistów tegorocznej edycji BlogerChefa czeka jeszcze więcej niespodzianek niż rok wcześniej. Program integracyjny podczas półfinałów zostanie znacząco rozszerzony. Sam konkurs, mimo niezmiennej konwencji, sukcesywnie rozwija się i staje się bardziej rozpoznawalny. Coraz głośniej o nim w radiu i telewizji. W księgarniach całej Polski jest też do kupienia książka z przepisami uczestników I edycji, zatytułowana „BlogerChef. W sieci przepisów”. To idealny prezent na święta dla miłośników blogów kulinarnych!

Jeszcze więcej jeszcze lepszych nagród
Druga edycja konkursu BlogerChef to również większa pula, jeszcze ciekawszych nagród. Nagrodą główną jest marzenie każdego blogera czyli topowy Cooking Chef – rewelacyjny robot kuchenny od Kenwooda. Poza tym wśród upominków dla uczestników znajdziemy doskonały sprzęt kuchenny marki Fiskars oraz niespodzianki od sklepu Home&You. Ponadto zwycięzca konkursu weźmie udział w zaawansowanym kursie fotograficznym ufundowanym przez AkademieFotografi.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF