Witryny sklepowe i dekoracje świąteczne zagościły już na dobre w miejskim krajobrazie. Zbliża się magiczny czas świąt Bożego Narodzenia. Obok niesamowitej atmosfery, ten okres wiąże się jednak z dużymi wydatkami, zwłaszcza, jeśli Gwiazdkę zamierzamy spędzić w dużym rodzinnym gronie. Pomysłem na prezent, który zadowoli wszystkich – małych i dużych, a do tego jest oszczędnym rozwiązaniem w kuchni,  jest zestaw Mega Pack od SodaStream.

 

Wielu z nas wprost nie może doczekać się dekorowania choinki i stosu prezentów pod nią – i to pomimo tego, że przecież nie jesteśmy dziećmi! Każdy z nas uwielbia być przecież obdarowywany, wielu lubi także sprawiać prezenty innym. Jeśli jednak w tym roku brak nam na nie pomysłu, doskonałą propozycją – zarówno na nowy gadżet w naszej kuchni, jak i prezent dla najbliższych – jest zestaw SodaStream z limitowanej, świątecznej serii.

 

System SodaStream służy do przygotowywania napojów gazowanych we własnej kuchni. Do ich przyrządzenia potrzebujemy: urządzenia SodaStream, wody z kranu, jednego z pysznych syropów smakowych – i gotowe! Rozwiązania SodaStream nie wymagają użycia energii elektrycznej ani dźwigania ciężkich butelek, co – zwłaszcza przy zwykle ogromnych zakupach na święta, może mieć duże znaczenie. Dużą zaletą urządzeń SodaStream jest także świetny design, który sprawia, że pasują one do każdego nowoczesnego wnętrza.

 

Świąteczne wydatki pod kontrolą

Oprócz przyjemności, takich jak kupowanie prezentów, to także na nas, dorosłych, spadają i te mniej przyjemne obowiązki. Przygotowania do świąt to zwykle spory wydatek, szczególnie, jeśli zamierzamy je obchodzić w większym gronie. Obok wigilijnych potraw, musimy też pamiętać
o napojach dla wszystkich członków rodziny i przyjaciół. System SodaStream oszczędza czas, jaki spędzimy czekając w długiej kolejce po napoje
w supermarkecie, energię elektryczną, a kupując najnowszy zestaw Mega Pack –  możemy zaoszczędzić do 100 zł!

 

Na święta SodaStream przygotowała 3 zestawy Mega Pack. Każdy z nich  składa się z designerskiego urządzenia SodaStream – Jet (w kolorach: White, Tit/Silver lub Red/Silver), dwóch (zamiast jednej) butelek ozdobionych wyjątkowymi, świątecznymi motywami  oraz 12 próbek syropów – w tym 6 nowych, z serii Night Spirit. Night Spirit to wyjątkowa kolekcja najpopularniejszych na świecie drinków: Margarity, Cosmopolitan, Mojito, Gina z Tonikiem, Caipirinhy i Cuba Libre.

Ponadto, nowością w święta będą 2 nowe smaki syropów: Gruszka i Grenadyna.  To nietypowe, praktycznie niespotykane u nas smaki, które obok tradycyjnych potraw mogą stanowić świetne urozmaicenie menu.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF