Okres przedświąteczny to jeden z najgorętszych momentów w roku dla każdego. Lista obowiązków jest długa, a na ich realizację nie zawsze starcza sił i chęci. Jedną z najmniej lubianych prac domowych jest odkurzanie i trudno się temu dziwić: zazwyczaj zabiera dużo czasu i energii, zaś efekty nie zawsze są zadowalające. Ten problem szczególnie dotyka właścicieli zwierząt, jednak marka Zelmer znalazła na to skuteczny sposób.

ZELMER_84111_poziom_FLATmini - KopiaWidok lśniącego czystością mieszkania, zapach choinki i świątecznych potraw wynagradzają trud, jaki został włożony w uzyskanie tego rezultatu. Jednak dla posiadaczy zwierząt praca praktycznie nigdy się nie kończy – najmniejszy ruch kota czy psa potrafi zniweczyć efekt odkurzania i wytworzyć nowe kłęby sierści lub „kotów” kurzu gromadzących się w kątach. Dlatego odkurzacz Flooris ZVC545CA powinien stać się obowiązkowym wyposażeniem domu każdego właściciela futrzanych czworonogów. Pomoże sprawnie zebrać sierść domowych pupili z podłogi i mebli dzięki praktycznej szczotce do dywanów Pet Carpet oraz miniturboszczotce do tapicerki, a klasa skuteczności odkurzania powierzchni twardych A sprawia, że jest w stanie usunąć ponad 100% zanieczyszczeń znajdujących się w zasięgu szczotki. Ponadto wyposażony jest w antyzapachowy filtr HEPA 13 i antyalergiczny worek Safbag z węglem aktywnym, które pochłaniają nieprzyjemne zapachy.

Flooris ZVC545CAto pogromca sierści, należący do jednej z sześciu praktycznych kategorii, na które Zelmer podzielił nowy asortyment odkurzaczy: odkurzanie dla alergików, sprzątanie sierści zwierząt, sprzątanie dywanów, sprzątanie dużych powierzchni, wygodne sprzątanie i ekspresowe sprzątanie. Odpowiadają one potrzebom różnych użytkowników i w każdej z nich można znaleźć modele, które dzięki specjalnym rozwiązaniom najlepiej uporają się z danym problemem.

Propozycje marki Zelmer to duże ułatwienie domowych porządków i szansa na oszczędności w domowym budżecie. Większość urządzeń znajduje się w najwyższej klasie energooszczędności, czyli zużywa mniej prądu, przez co sprzątanie jest bardziej ekonomiczne. Warto też dodać, że wybrane modele posiadają aż 4-letnią gwarancję.

Nowy odkurzacz to również dobry pomysł na prezent pod choinkę. Osobom, które nie lubią lub nie chcą tracić zbyt dużo czasu i energii na sprzątanie, pozwoli szybciej zająć się ważniejszymi sprawami. Natomiast perfekcyjnej pani domu ułatwi osiągnięcie wymarzonego ideału czystości.

Wybrane, nowe odkurzacze marki Zelmer:

Model: Flooris ZVC545CA

ZVC545CA_front2Pogromca sierści zwierząt

Kolor: fioletowy

Klasa efektywności energetycznej „A”

Klasa reemisji kurzu A

Klasa skuteczności odkurzania

twardych powierzchni A

Akcesoria: szczotka Pet Carpet, miniturboszczotka Pet Turbo, szczotka przełączalna cicha Silence Neo

Cena: około 689 zł

 

Model: Flooris ZVC545AP

ZVC545AP_frontPrzyjaciel alergików

Kolor: turkusowy

Klasa efektywności energetycznej „A”

Klasa reemisji kurzu A

Klasa skuteczności odkurzania

twardych powierzchni A

Akcesoria: antybakteryjny i antywirusowy filtr HEPA 13 z ekstraktem z miłorzębu japońskiego, ssawka do materacy Mattress Brush, szczotka do parkietu i kamienia, szczotka przełączalna cicha Silence Neo

Cena: około 659 zł

Więcej informacji o nowych odkurzaczach marki Zelmer na:

http://www.zelmer.pl/eco

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF