Już 1 grudnia odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – „Ze Zdrojkiem przez cały rok” organizowane w ramach programu „Mamo, Tato, wolę wodę!”. Podczas tej edukacyjnej przygody najmłodsi odbędą podróż przez cztery pory roku, w trakcie której poznają fascynujący świat wody. Impreza odbędzie się w rodzinnym centrum rozrywki Familijni w Warszawie. Organizatorzy mają do rozdania 60 podwójnych wejściówek na to wydarzenie!

Ze Zdrojkiem przez cały rok

Impreza z wodnym bohaterem programu „Mamo, Tato, wolę wodę!” została przygotowana z myślą o dzieciach i ich rodzicach, którzy chcą spędzić czas na kreatywnej zabawie. Dlatego jeżeli posiadacie dzieci w wieku od 3 do 11 lat, już 1 grudnia, w sobotę serdecznie zapraszamy do centrum rozrywki Familijni (ul. Traktorzystów 20 w Warszawie). Zebranych gości przywita sympatyczny bohater programu „Mamo, Tato, wolę wodę” – Zdrojek – który następnie zaprosi wszystkie dzieci w niezapomnianą wodną podróż przez wszystkie cztery pory roku. Zabawa rozpocznie się o godzinie 14:30. Do rozdania jest 60 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie! Wszystkich zainteresowanych prosimy o potwierdzanie swojego udziału drogą elektroniczną na adres zdrojek@poczta.multipr.pl do dnia 29 listopada. W treści maila należy podać swoje imię i nazwisko. W odpowiedzi 60 pierwszych osób otrzyma od organizatorów mail z potwierdzeniem oraz szczegółowymi informacjami na temat wydarzenia.

Uczyć przez zabawę

Podczas wydarzenia „Ze Zdrojkiem przez cały rok” na dzieci czekają liczne atrakcje m.in. zabawy i eksperymenty z wykorzystaniem wody, kolorowanki i wycinanki, malowanie buziek oraz kręcenie balonów razem ze Zdrojkiem!

Maluchy dowiedzą się też, jaką funkcję pełni woda w przyrodzie oraz jakie ma znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Gdy dzieci będą odkrywać wodną krainę Zdrojka, rodzice będą mogli skorzystać z porad ekspertów: dietetyka oraz psychologa dziecięcego, który doradzi jak poprzez zabawę kształcić u najmłodszych zdrowe nawyki żywieniowe, w tym także zachęcać je do picia wody.

Edukacyjna przygoda „Ze Zdrojkiem przez cały rok” odbędzie się w centrum Familijni pod czujnym okiem doświadczonych animatorów.

Wspieramy rodziców

Organizatorzy programu „Mamo, Tato, wolę wodę!” już od czterech lat wspierają rodziców w kształtowaniu u najmłodszych zdrowych nawyków żywieniowych. Picie wody, zrównoważona dieta oraz aktywność fizyczna są ważne niezależnie od dnia i pory roku, dlatego IV edycja programu trwa cały rok szkolny.

Pamiętajmy, że regularne picie wody wpływa nie tylko na poprawę ogólnej kondycji
i samopoczucia, ale także – poprzez nawilżenie błon śluzowych – pomaga zwiększać naszą odporność przed zakażeniami wirusowymi. Jest to szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym, gdy wzrasta ryzyko infekcji i przeziębień.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF