Lato to najlepszy czas, aby rozpocząć przygodę z napojami ze świeżo wyciskanych owoców i warzyw. Gdy sezon owocowy w pełni częściej sięgamy po pożywne koktajle i gęste soki w różnej konfiguracji smaków. Warto wykorzystać wakacyjny sezon i przygotować taki trunek samodzielnie, we własnej kuchni. Z pewnością nieocenionym kompanem będzie wyciskarka wolnoobrotowa, którą wypuściła właśnie na rynek firma MPM.

slow_juicer_mso_14_sokiNaturalne i samodzielnie przygotowane świeże koktajle i soki doskonale smakują oraz gaszą pragnienie w upalne dni. Przede wszystkim jednak wzmacniają nasz organizm, dostarczając mu niezbędnych witamin i błonnika. Z tego względu spożywanie dużej ilości gęstych soków to droga do zachowania dobrego zdrowia, znakomitej witalności i odporności. Teraz, dzięki nowym wyciskarkom firmy MPM sposób na zdrowy styl życia może być jeszcze prostszy!

Wakacyjny koktajl z porzeczek i pietruszki

Przełom lipca i sierpnia to prawdziwe eldorado dla miłośników sezonowych produktów. Potrawy powstałe na bazie świeżych produktów mają okazję królować na polskich stołach. Po posiłku zamiast zwykłej lemoniady lub herbaty można przygotować orzeźwiający napój, którego zrobienie nie zajmie dużo czasu, a będzie to cenna bomba witaminowa dla naszego organizmu! Wystarczy szklankę czarnych porzeczek wycisnąć w wyciskarce, dodając pół pęczka natki pietruszki. Świeży sok należy zalać mlekiem sojowym, a następnie przelać do szklanki i gotowe! Dodatkiem mogą być również prażone migdały lub orzechy.

Slow Juicer MSO-12M oraz Slow Juicer MSO-14 charakteryzują się unikatowym dwuetapowym systemem pozyskiwania soków, przecierów i musów z owoców, warzyw, ziół i traw. Wstępne miażdżenie oraz następujące po nim powolne wyciskaniegwarantuje sok najwyższej jakości o doskonałym smaku, konsystencji i barwie prawdziwych owoców i warzyw. Zarówno model MSO-12M jaki i MSO-14 są wyposażone w litrowe pojemniki na sok oraz 800 ml na odpadki. Filtr siatkowy obu urządzeń jest wykonany ze stali nierdzewnej, co pozwala przedłużyć jego wytrzymałość i żywotność. Gdy zdarzy się, że do urządzenia zostanie włożony owoc z dużą pestką, dzięki funkcji rewers można cofnąć obrót wyciskarki i usunąć twardy element. Ponadto, wszystkie elementy Slow Juicer’a można myć w zmywarce, co znacznie ułatwia czyszczenie urządzenia. Oba modele są wyposażone w gumowe, antypoślizgowe nóżki, a specjalny system bezpieczeństwa nie pozwoli uruchomić nieprawidłowo zmontowanej wyciskarki. Produkty składa się oraz demontuje w bardzo szybki sposób. Są to urządzenia, które dzięki swojej prostocie w użytkowaniu zachęcają do częstego korzystania oraz zdrowego odżywiania się.

Więcej informacji na temat urządzenia Slow juicer MSO-12M znajduje się w specjalnym filmie instruktażowym na kanale MPM agd S.A. na YouTubie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF