Rozpoczęły się upragnione wakacje! Cieszymy się z sezonu urlopowego, pakujemy walizki i wyjeżdżamy na zasłużony odpoczynek. W każdą podróż warto zabrać ze sobą naturalne i zdrowe przekąski, które dostarczą energii i będą mieć dobry wpływ na wypracowaną przed sezonem figurę. Bakaliowe propozycje marki Siesta, to idealny wybór dla fanów zarówno słodkich, jak i słonych smaków, którzy lubią zdrowe chrupanie.

1

Letnie menu – skomponuj je na nowo!

Wysokie temperatury, duża liczba letnich atrakcji w mieście, nadmiar codziennych obowiązków tuż przed urlopem – wszystkie te elementy wpływają na nasz ograniczony apetyt. Bardzo często właśnie latem zapominamy o niektórych posiłkach i je pomijamy. Tymczasem samo picie dużej ilości wody czy soków, choć zdrowe i potrzebne, nie wystarczy, by cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Również latem pamiętajmy o regularnych posiłkach, obfitujących w sezonowe warzywa, owoce i chudy nabiał, który świetnie chłodzi organizm od wewnątrz.

Mały głód – duża sprawa

Przekąski są niezwykle ważnym elementem zbilansowanej diety, który sprawia, że utrzymujemy poziom cukru we krwi na optymalnym poziomie, a także dostarczamy organizmowi najwyższej jakości „paliwo” do działania. Nie warto bagatelizować znaczenia przekąsek, bowiem zbyt długie przerwy między posiłkami skutkują tym, że zjadamy jednorazowo dużo większe porcje, podjadamy słodycze albo pozwalamy sobie na kulinarne grzeszki wieczorem. Tymczasem właściwie zaplanowane posiłki (w tym np. dwie przekąski) pomogą utrzymać szczupłą sylwetkę i dostarczą niezbędnych mikro- oraz makroelementów. Zdrowe przegryzki to m.in. Bakalie Siesta, które można zabrać ze sobą wszędzie, w przeciwieństwie do świeżych owoców i warzyw. Suszona Żurawina, Mieszanki Bakaliowe albo Pestki Dyni są zdrową porcją witamin, a przy tym smakują po prostu wyśmienicie.

Jedz mądrze w podróży, czyli przezorny zawsze ubezpieczony

Ekspresowe pakowanie na ostatnią chwilę, sprawdzanie, czy żelazko zostało wyłączone, a paszport schowany… któż z nas nie doświadczył tych pełnych napięcia chwil przed wyjazdem na urlop? Właśnie wtedy często „tracimy głowę” i zapominamy na przykład o przygotowanym rano prowiancie. Potem w czasie podróży kupujemy słodycze na stacjach benzynowych albo fast-foody. Tymczasem paczuszka smakowitych bakalii schowana w torebce „na zapas” albo wrzucona do plecaka dziecka wyjeżdżającego na kolonie – to mądry nawyk, który nawet  w najdłuższej podróży na pewno nam się opłaci!

Produkty:

Siesta Mieszanka Bakaliowa, 90 g, cena: 4,50 zł brutto

Siesta Żurawina Suszona, 100 g, cena: 4,60 zł brutto

Siesta Pestki Dyni, 90 g, cena: 4,00 zł brutto

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF