Trzy i pół tysiąca starannie wyselekcjonowanych produktów głównie pochodzenia organicznego można znaleźć na stronach nowego sklepu delisam.pl. E-sklep oferuje produkty najwyższej jakości, które zamówimy bez wychodzenia z domu i dostawą na terenie całego kraju.

6Czym wyróżnia się delisam.pl? W ofercie znajdziemy autorską selekcję wysokiej jakości produktów organicznych, naturalnych, wytwarzanych tradycyjnymi metodami. Szeroką gamę produktów świeżych, dla dzieci i dla osób z alergiami pokarmowymi. Smakołyki pochodzące z tradycyjnych gospodarstw w Polsce i z wybranych miejsc za granicą. Delisam.pl jest wyłącznym dostawcą Serów Polskich i jako jedyny sklep w kraju posiada niedostępne nigdzie indziej produkty rolnictwa ekologicznego z Toskanii .

Delisam.pl powstał z myślą o jakości jedzenia, którym karmimy siebie i naszych najbliższych. Chcemy aby jak największe grono ludzi miało dostęp do nieprzetworzonej i zdrowej żywności w przystępnej cenie – mówi Kamil Chudzik z delisam.pl.

W 9 kategoriach – od produktów spożywczych, poprzez kosmetyczne i dziecięce – klienci znajdą aż 3 500 produktów,  w większości posiadających certyfikat BIO, który jest gwarancją najwyższej jakości produktów ekologicznych.

Zamówienie złożone na stronie jest  potwierdzane telefonicznie lub mailowo i uzgadniany jest dogodny termin i pora dostawy, maksymalnie do trzech dni roboczych od finalizacji transakcji. Dostawy produktów obejmują cały kraj. Zamówienia powyżej 200 zł są realizowane bezpłatnie, poniżej tej kwoty koszt dostawy wynosi 19.90 zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF