Brakuje Ci energii w pochmurne jesienne i zimowe dni? Nie masz ochoty na aktywność fizyczną? To błąd! Ruch jest ważny o każdej porze roku, a zła pogoda i związane z tym gorsze samopoczucie nie powinny Cię ograniczać. Dzięki energetycznym i izotonicznym syropom SodaStream będziesz pełen energii przez cały rok!

 

Zwykle większość z nas zaczyna dbać o sylwetkę i kondycję, gdy zbliża się lato. Wtedy rozpoczynamy lub nasilamy różnego typu aktywności na świeżym powietrzu – jogging, jazdę na rowerze czy na rolkach. Jednak jesienią i zimą często rezygnujemy z ćwiczeń i zaszywamy się w domu. To duży błąd – aktywność fizyczna jest wskazana dla zdrowia przez cały rok. Jeśli obawiamy się kontuzji podczas joggingu możemy na okres jesienno-zimowy zamienić go na Nordic Walking czy narty biegowe. Nie obawiajmy się, że przeziębimy się podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu, wystarczy odpowiednio się do nich przygotować – ubrać się na cebulkę i koniecznie założyć czapkę. Dla tych, którzy jednak nie potrafią się przełamać pozostaje siłownia i kluby fitness. W każdym przypadku ważne jest, aby przy wzmożonym wysiłku nie doprowadzić do odwodnienia organizmu. Dzięki SodaStream w kilka sekund możesz przed ćwiczeniami przygotować w domu napój izotoniczny, który w ich trakcie uzupełni niedobory mikroelementów
w organizmie. Wystarczy zwykłą wodę z kranu nagazować dzięki urządzeniu SodaStream i dodać syrop izotoniczny ISOTONIC Sport Drink SodaStream, który podobnie jak gotowe napoje izotoniczne, zawiera niezbędne minerały. Jest to bardzo wygodne, ale również ekonomiczne rozwiązanie – syrop o pojemności 500ml, z którego przyrządzisz aż 12 litrów, kosztuje 24,99zł. Ponadto nie musisz przechowywać wielu butelek z napojami lub przed każdym treningiem pamiętać, aby go kupić.

Ponadto często w okresie jesienno-zimowym jesteśmy po prostu w gorszej formie – wpływa na to niskie ciśnienie, opady, krótkie, pochmurne dni i brak słońca. SodaStream oferuje również syrop energetyzujący Xstream Energy, który świetnie sprawdzi się w długiej podróży lub w pracy czy w domu, gdy potrzebujemy zastrzyku energii. Syrop ten posiada takie same właściwości jak gotowe napoje energetyzujące. Podobnie jak w przypadku syropu izotonicznego, 500ml butelka syropu SodaStream Xstream Energy kosztuje tylko 24,99zł i można z niego przyrządzić aż 12 litrów napoju energetyzującego.

 

Urządzenie SodaStream nie zużywa energii elektrycznej – działa jedynie na wymienny nabój CO2, który wystarcza na przygotowanie ok. 80 litrów gazowanej wody lub napojów smakowych. Używając SodaStream ogranicza się zużycie plastikowych butelek, dzięki czemu chroni się środowisko przed zalewem plastikowych odpadów.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF