Pogoda nie nastraja do leniwego wygrzewania się na słońcu? Nic straconego! Ściągnij słońce wprost do swojego mieszkania wraz ze smakiem tropików zamkniętych w butelce letniej edycji TOTINO!

 

TOTINO SUMMER EDITION to produkt przygotowany specjalnie na wakacyjne miesiące.  Smak owoców – cytryny, limetki, VINPOL Sp. z o.o. Grupa Henkell&Co._Totino Summer Editionpomarańczy i kiwi – przyniesie orzeźwienie podczas upalnych wieczorów oraz rozgrzeje atmosferę podczas tych zimniejszych.

 

Nowe TOTINO to oryginalna kompozycja smaku i aromatu. Dlatego idealnie komponuje się zarówno w towarzystwie dodatków, np. gazowanych napojów owocowych, jak i samodzielnie. Uracz znajomych lekkim smakiem egzotycznych owoców podanym w formie pysznego drinka. Podaj napój w wydrążonym ananasie, a zaskoczysz najbardziej wymagających smakoszy! Wprowadź  beztroską atmosferę w gronie przyjaciół, ściągając tropiki do swojego mieszkania.

 

Sposób podania:

TOTINO SUMMER EDITION doskonale smakuje delikatnie schłodzony z kilkoma kostkami lodu lub też w postaci orzeźwiającego drinka na kruszonym lodzie ze Spritem i świeżo wyciśniętym sokiem z cytryny.

 

Orzeźwiający drink z TOTINO:

Kruszony lód

Cytryna

Sprite

Podawany w wydrążonym ananasie wraz z palemką

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF