Bubbleology, pierwszy w Polsce tea lab serwujący oryginalną tajwańską Bubble Tea prezentuje – BUBBLE CHOCOLATE.  Ta gorąca nowość przygotowana na bazie najwyższej jakości czekolady belgijskiej oraz kuleczek popping boba i galaretek z pewnością zachwyci wszystkich poszukiwaczy zimowych smaków w Polsce.

Bubble chocolate_Jak przetrwać zimowe mroźne dni w mieście? Odpowiedź jest prosta! Przyjdź do Bubbleology i dołącz do nowej kulinarnej rewolucji. Tea lab, w którym kupisz kultowe bubble tea przygotował dla Ciebie gorącą dawkę pysznych i energetycznych BUBBLE CHOCOLATE.

Gorąca BUBBLE CHOCOLATE to światowa nowość – napój i deser w jednym, który niezawodnie rozgrzeje, pobudzi lub zrelaksuje. W grudniu doda energii  niejednemu szaleństwu zakupów.  W styczniu spowoduje, że ferie w mieście nie będą szare
i nudne. W lutym uatrakcyjni walentynkową randkę. Natomiast w marcu niczym słodki flirt rozgrzeje serce niejednej kobiety. To będzie najmodniejsza czekolada tej zimy!

Podstawą BUBBLE CHOCOLATE są dwa składniki. Pierwszy stanowi najwyższej jakości czekolada belgijska Callebaut, którą najlepsi mistrzowie cukiernictwa w kraju i na świecie wykorzystują do przygotowania niezwykłych deserów, tortów czy pralin. Drugim kluczowym składnikiem nowego napoju są popping boba – kuleczki wypełnione owocowym sokiem oraz kokosowe galaretki. Podobnie jak bubble tea, BUBBLE CHOCOLATE pije się przez energetycznie kolorową szeroką słomkę, która pozwala z łatwością smakować znajdujące się na dnie kubka dodatki.

BUBBLE CHOCOLATE występuje w 3 smakach – Belgian Finest Dark, Belgian White i Belgian Salty Carmel, ale w zależności od doboru dodatków można ją pić na tysiące sposobów wedle własnych upodobań smakowych.

BUBBLE CHOCOLATE kosztować będzie od 13,90 zł.

ZAPRASZAMY DO TEA LABÓW BUBBLEOLOGY W CAŁEJ POLSCE! NOWE CZEKOLADOWE PROPOZYCJE Z PEWNOŚCIĄ NA DŁUGO ZAGOSZCZĄ W TWOIM ZIMOWYM MENU.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF