Czerwiec 2015

Ching Na Ratunek RestauracjomChing Na Ratunek Restauracjom

Premiera w czwartek, 18 czerwca o godz. 22:00

Czy chińskiej bogini kulinarnej Ching He Huang uda się uczynić cud i uratować zdesperowanych właścicieli restauracji od nieuchronnego bankructwa? Oglądajcie, jak Ching powraca, by próbować ocalić od zapomnienia kolejne restauracje. Od Nowego Jorku po San Francisco, Ching lata po Stanach Zjednoczonych, by spotykać się ze skłóconymi menedżerami i pozbawionymi nadziei wynajmującymi, którzy desperacko potrzebują nowego stylu. Ching ma pełne ręce roboty w smutnych lokalach o przestarzałym wystroju i zabytkowym jadłospisie, które utknęły gdzieś w XX wieku. Jej najtrudniejszym zadaniem będzie ożywienie tajskiej restauracji, którą spustoszył huragan. Czy umiejętności Ching okażą się pomocne w każdym przypadku?

 

Kulinarne podróże z Guyem FierimKulinarne Podróże Z Guyem Fierim

Premiera w poniedziałek, 15 czerwca o godz. 23:00

Wybierzcie się w podróż po słonecznej Kalifornii z Guy’em Fieri, który poszukuje najlepszych przysmaków na malowniczym zachodnim wybrzeżu. Guy odkrywa fantastyczne knajpki, serwujące pyszne, choć nieco dziwaczne potrawy, od tradycyjnej lasagni z mięsem i zupy minestrone, po intrygujące połączenie ośmiornicy z boczkiem. Z dawną gwiazdą Kiss, Gene’em Simmonsem, spotka się przy hawajskim przysmaku tak wyśmienitym, że obaj poproszą o dokładkę! Od świtu do zmierzchu Guy podróżuje w poszukiwaniu kolejnego lokalu i intrygujących potraw, które odkrywa w ramach pełnej kulinarnych przygód podróży po Złotym Stanie.

 

Wielkie Zarcie u GuyaWielkie Żarcie u Guya

Premiera w poniedziałek, 1 czerwca o godz. 12:30

Dla tych, którzy lubią bez umiaru opychać się pysznościami, Guy Fieri przygotowuje największe przekąski w historii swojej smakowitej kuchni. Jego pyszne żeberka i solidne porcje czarno-niebieskich burgerów tworzą jadłospis festiwalu wielkich przekąsek – nie dla łakomczuchów o małych brzuszkach! Guy i Joey Fatone wspólnie serwują soczyste kanapki z grillowanym homarem z chrupiącymi frytkami z juki. Ale to jeszcze nie wszystko: Guy wyczaruje również zbilansowany włoski posiłek z makaronem linguine i chrupiącym boczkiem pancetta, który rozpływa się w ustach. Czy goście Guy’a poradzą sobie z wielkością przekąsek równie dobrze jak on?

 

Tajemniczy KlientTajemniczy Klient

Premiera w poniedziałek, 8 czerwca o godz. 21:00

Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej. Nierówno dzielone napiwki, problemy z hazardem, niedogotowane jedzenie czy symulowane obrażenia – Charles i jego tajni agenci zawsze znajdą problem, któremu mogą przyjrzeć się okiem ukrytej kamery. Przekonajcie się, czy Charles zgromadzi wystarczającą ilość dowodów przeciwko kłopotliwym pracownikom.

 

Bosonoga contessaBosonoga Contessa – Powrót Do Klasyki

Premiera w poniedziałek, 22 czerwca o godz. 18:30

Rozgośćcie się u Iny Garten, która zaserwuje wam wyśmienite przepisy na każdą okazję. Dzięki niezawodnym jadłospisom na przyjęcia i apetycznym pomysłom na odżywianie się w podróży, Iny nic nie jest w stanie zaskoczyć. Zobaczcie, jakie wrażenie zrobi przygotowana przez nią romantyczna uczta z okazji pewnej rocznicy, po której Ina wystroi się na urodzinowe przyjęcie – niespodziankę we włoskim stylu. Delektujcie się smakowitymi potrawami, by następnie wyruszyć w rejs po rzece Hudson, który uatrakcyjnią ulubione przysmaki gospodyni programu. Ina zaprezentuje mistrzowską lekcję gotowania, której zdecydowanie nie powinniście przegapić.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF