Lipiec 2015

Tajemniczy klientTajemniczy Klient

Premiera w poniedziałek, 6 lipca o godz. 21:00

Charles Stiles wciela się w rolę tajnego agenta, by wraz ze swoim zespołem Tajemniczych Klientów demaskować zdradzieckich pracowników rozmaitych restauracji i barów w całych Stanach Zjednoczonych. Po otrzymaniu licznych skarg na ochroniarza pewnej restauracji, jej właściciele Dave i Mike kontaktują się z Charlesem i jego zespołem, by przekonać się, czy naprawdę traktuje on źle klientów. Na tym nie koniec – właściciel restauracji Lotus on Flower, Bruce, zatrudnia zespół Charlesa w celu wyjaśnienia doniesień o tym, że jeden z jego najlepszych klientów zachowuje się nieodpowiednio podczas imprezy ‘nagie sushi’. Wyzwania, jakie otrzymuje zespół Charlesa są różnej natury, pewne jest jednak to, że jako tajemniczy klienci umiejętnie przeprowadzą każde śledztwo, pomagając zdesperowanym właścicielom odnaleźć sprawiedliwość.

Kuchnia

Premiera w środę, 1 lipca o godz. 8:00

Kuchnia_mRozgośćcie się w Kuchni, w której mistrzowie: Marcela Valladolid, Katie Lee, Jeff Mauro, Sunny Anderson i Geoffrey Zakarian prezentują swój talent kulinarny, serwując wyśmienite jedzenie. Przekonajcie się, jakie pyszności wymyślą eksperci gotowania, dzieląc się przepisami i pomysłami, a przy tym wzajemnie się inspirując. Sunny przygotuje śmietankową potrawę z kukurydzy i fasoli z kurczakiem, a gość specjalny Brian Boitano wpadnie do Kuchni, by wyczarować rewelacyjne rigatoni i pikantną kiełbasę drobiową. Oglądajcie, jak zespół wita w kuchni Marthę Stewart w zamian za zaproszenie do Klubu Książki Kucharskiej, w ramach którego podzieli się ona przepisem na  wyjątkowy mrożony tort z pieguskami

Bosonoga Contessa – Powrót Do Klasyki

Bosonoga ContessaPremiera w poniedziałek, 13 lipca o godz. 18:30

Bosonoga Contessa powraca! Wybierzcie się z Iną Garten na brunch, pieczenie i mieszanie koktajli w towarzystwie hollywoodzkich potentatów oraz jej najlepszych przyjaciół. Bogaty repertuar kulinarnych dzieł Iny poznacie, gdy zacznie wyczarowywać smakowite przysmaki na każdą okazję. W jadłospisie pojawią się sesje grillowania z torfem i pianą morską, nieziemski szpinak, a na deser niezwykły mrożony mus kawowy mokka i francuska tarta jabłkowa z balsamicznymi truskawkami. Jako pierwsi poznacie przepyszne dzieła Iny, która odkryje przed wami swoje kulinarne sekrety. Oglądanie Iny na Food Network to doskonały sposób na spędzanie lipcowych wieczorów od poniedziałku do piątku.

Kuchenne Konkurencje 

Kulinarni Superbohaterowie

Premiera w poniedziałek, 20 lipca o godz. 17:30

Czy trzech znanych mistrzów kucharskich może doprowadzić do metamorfozy najgorszych kucharzy w kraju – od zera do superbohatera? Rosemary Shrager, Matt Tebbutt i Lisa Faulkner biorą na warsztat sześciu fatalnych szefów kuchni z całego Zjednoczonego Królestwa, by podjąć próbę zmiany ich podejścia do jedzenia. Pierwszym krokiem do celu jest degustacja dań świeżo przyrządzonych przez mistrzów klęski, co dla Kulinarnych Superbohaterów jest cennym doświadczeniem i potwierdzeniem, że będą mieli pełne ręce roboty. Po przekazaniu podopiecznym tajników fachu, poddadzą ich ostatecznej próbie. Rodziny kucharzy spróbują potraw, rzekomo przyrządzonych przez kucharzy światowej klasy. Czy rozpoznają fatalną kuchnię swoich  bliskich?
A może jednak opanowali oni przygotowywanie wyśmienitych dań? Wszystko się okaże!

Dziecięce Mistrzostwa Wypieków

Premiera w poniedziałek, 6 lipca o godz. 11:00

Rozbrykany gospodarz programu Duff Goldman i Valerie Bertinelli pomagają ośmiorgu młodym, utalentowanym kucharzom w realizacji skomplikowanych zadań, które pozwolą im odkryć kulinarny talent, a najzdolniejszemu z nich zdobyć smakowitą nagrodę pieniężną. To jednak nie osłodzi gorzkiego smaku przegranej tym z młodych uczestników, którzy odpadają w kolejnych odcinkach programu. Mistrzostwa rozpoczynają się od konkurencji pieczenia ciasta na sprzedaż, przy okazji której prowadzący przedstawiają klasyczne pozycje z jadłospisu dziecięcych przysmaków. W dalszej części sezonu duch dziecięcej walki zostanie wystawiony na próbę
w konkurencji polegającej na przygotowaniu słonych przystawek, takich jak taco czy też bajgli w słodkim wydaniu oraz przyrządzeniu smakowitego farszu do przepysznych ptysiów. W finałowym odcinku dzieci muszą przyrządzić tort na pewną uroczystość i tylko jedno z nich może zostać Mistrzem Dziecięcych Wypieków!

Posiekani

Premiera w poniedziałek, 6 lipca o godz. 22:00

Powracamy do kuchni Posiekanych w dwudziestym sezonie przebojowego telewizyjnego konkursu kulinarnego, którego uczestników czeka szereg nowych, ekscytujących wyzwań na drodze do uzyskania statusu kulinarnej gwiazdy i szalonej nagrody pieniężnej. W pierwszym odcinku zwyczajowe rundy zastąpi śniadanie, lunch i kolacja, a mistrzowie kucharscy otrzymają zadanie stworzenia idealnych posiłków na cały dzień. Jaka będzie reakcja lekkomyślnego zawodnika, który znajdzie się w awaryjnej sytuacji? Wraz z rozwojem sezonu, konkurenci będą zadziwiać nas kreacjami z mięsa, takimi jak stek z łaty i włoska kiełbasa, a w odcinku poświęconym Australii pojawi się napój o niebezpiecznej zawartości alkoholu. Oglądajcie Food Network Polsat w lipcu, by dowiedzieć się, kto zostanie posiekany!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF