Jak mawiała Catherine Douzel  „każda filiżanka herbaty jest wyimaginowaną podróżą”.  Dzięki nowościom pojawiającym się w ofercie BiFIX zabiera nas w podróż po letnim polskim ogrodzie, gdzie nasze zmysły pobudza aromat pierwszych w sezonie truskawek, kwitnących kwiatów hibiskusa, skrzący się w słońcu kwiat nagietka, oraz emanujące spokojem płatki bławatka. Cała ta herbaciana kompozycja okraszona została również liściem poziomki.

BIFIX - NEW lisciaste - Z TRUSKAWKA - 04_09_2014 - packshot2Zielona herbata powszechnie uznawana jest za najzdrowszy napój na świecie. Mimo, iż jej zbawienny wpływ na organizm był znany od wieków, dopiero w ostatnich latach został on potwierdzony naukowo. W Chinach zielona herbata była stosowana w medycynie tradycyjnej jako lek uśmierzający bóle stawów, wzmacniający odporność na choroby oraz jako środek odtruwający organizm. Jak donoszą amerykańscy naukowcy właściwości lecznicze zielona herbata zawdzięcza w głównej mierze wysokiej zawartość polifenoli – związków roślinnych będących przeciwutleniaczami.

Badania wykazały związek pomiędzy spożywaniem zielonej herbaty i zmniejszonym zagrożeniem wystąpienia chorób nowotworowych. Dodatkowe korzyści dla konsumentów zielonych herbat to zmniejszenie ryzyka wystąpienia chorób serca.

BiFIX zielona herbata liściasta z truskawką  to urozmaicona kompozycja smakowa, dzięki nucie truskawki – owocu, który w naszym kraju zwiastuje nadejście lata – oraz hibiskusa, nagietka, bławatka i liścia poziomki. Herbata zielona z dodatkiem owoców daje uczucie orzeźwienia i lekkości. Pobudza umysł do działania.

Polecamy osobom w każdym wieku, a w szczególności osobom dbającym o dobrą kondycję układu trawiennego.

Więcej informacji na www.bifix.pl

BI FIX ZIELONA HERBATA LIŚCIASTA Z TRUSKAWKĄ

Sposób parzenia: Łyżeczkę zielonej herbaty wsypać do filiżanki, zalać zagotowaną wodą o temp. ok. 70-85 st. C, parzyć 3-5 minut.

Składniki: herbata zielona, kwiat hibiskusa, owoce truskawki, aromat, liść poziomki, kwiat nagietka, kwiat bławatka.

Opakowanie:100 g

 Cena: ok. 5 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF