Najnowsza aplikacja Kubusia dedykowana jest rodzicom. Bycie rodzicem to niełatwe zadanie. Dlatego Kubuś, właśnie z myślą o nich, stworzył „pomocnik rodzica” – aplikację, która pomaga w zaplanowaniu dnia, podsuwa pomysły na to dokąd pójść z dzieckiem wskazując ciekawe miejsca i wydarzenia w okolicy,  podpowiada też  co przyrządzić na drugie śniadanie.

Nowa aplikacja KubusiaGłówne atuty najnowszej propozycji Kubusia to innowacyjność, wysoka funkcjonalność, intuicyjna obsługa i szereg wyjątkowych możliwości, jakie stwarza użytkownikom.

Dzięki aplikacji Kubusia rodzic pozna ciekawe przepisy , które zachęcą nawet największego niejadka do zjedzenia drugiego śniadania. Każdego dnia zabawne rymowanki będą przypominać jak ważne jest drugie śniadanie i jak pożywne powinno być. Dodatkową funkcją aplikacji jest plan zajęć. Pomoże sprawnie zorganizować tydzień, przypomni o wszystkich zaplanowanych aktywnościach oraz ważnych datach, takich jak urodziny czy imieniny. Ponadto po zalogowaniu i rejestracji użytkownik może udostępniać plan zajęć innym korzystającym z aplikacji “Po pierwsze drugie śniadanie”. Aplikacja podsunie rodzicom także świetne pomysły na spędzenie wolnego czasu z dzieckiem, dzięki interaktywnej mapie, możliwości filtrowania miejsc oraz odkrywania najciekawszych wydarzeń w okolicy, w których można wziąć udział wspólnie z dzieckiem.

Wprowadzenie aplikacji wspiera banerowa kampania mobilna oraz działania w social mediach

Zapraszamy do pobrania aplikacji:

http://www.dzienzkubusiem.kubus.pl/

Data startu aplikacji: kwiecień 2015 r.

Agencja odpowiedzialna za przygotowanie aplikacji: MoveApp

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF