Gama środków czyszczących marki Ludwik powiększyła się o kolejny produkt – uniwersalny płyn myjący o zapachu bzu. Jego unikalna formuła  sprawia, że preparat doskonale usuwa brud i tłuszcz z czyszczonych powierzchni, pozostawiając świeży kwiatowy zapach.

Nowy produkt firmy GRUPA INCO S.A. przeznaczony jest do mycia podłóg, jak również wszystkich zmywalnych powierzchni w całym domu. W wersji skoncentrowanej skutecznie usuwa trudne zabrudzenia z blatów, zlewozmywaków, kuchenek i innych sprzętów. Pozostawia nieskazitelną czystość, połysk oraz subtelny zapach kwiatu bzu. Płyn jest niezwykle łatwy w użyciu – nie wymaga SONY DSCspłukiwania.

„Zapach bzu jest bardzo lubiany przez konsumentów, kojarzy się oczywiście z wiosną.  Z naszych obserwacji wynika, że klienci bardzo chętnie będą sięgać po płyn o takim właśnie zapachu. Nowy Ludwik płyn uniwersalny super połysk o zapachu kwiatu bzu sprawi, że wiosna na dłużej zagości w naszych domach.” – mówi Magdalena Bonder, Brand Manager GRUPA INCO S.A.

Uniwersalne płyny czyszczące marki Ludwik dostępne są już w kilku wariantach, m.in.: o zapachu kwiatu laguny z efektem neutralizującym przykre zapachy, baking soda oraz z mydłem marsylskim. Płyn jest dostępny w opakowaniu 1 L oraz 1,2 L.

Sugerowana cena produktu to 5, 20 zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF