Który z rodziców nie staje czasem przed problemem jak się zorganizować, aby zapewnić dzieciom zdrowe, pożywne jedzenie, a jednocześnie sprostać obowiązkom dnia codziennego? Z pomocą wszystkim zapracowanym rodzicom przychodzi marka Liebherr, oferując niezastąpionego w kuchni pomocnika – zamrażarkę GP 1476. To niewielkie urządzenie na długo zatrzyma w każdym domu pełne witamin smaki słonecznego lata i złotej jesieni. Zamrażarka Liebherr to również pomocna dłoń w sytuacjach, gdy nie ma czasu na długie gotowanie lub gdy zaskoczą niespodziewani gości.

GP 1476Jedną z najważniejszych cech zamrażarki GP 1476 jest funkcja Super Frost czyli „szokowe mrożenie”. To specjalne rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o tych wszystkich, którzy chcą na dłużej zachować pełne witamin smaki słonecznego lata i złotej jesieni. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby temperatura we wnętrzu zamrażarki gwałtownie obniżyła się do -32 st. C. Takie warunki to bezpieczeństwo dla witamin zawartych w warzywach i owocach. Zamrażane, przy włączonej funkcji Super Frost, zachowują wszystkie składniki odżywcze. To funkcja szczególnie przydatna przy wszystkich produktach, których sezon jest bardzo krótki – m.in. szparagach, młodych marchewkach, zielonym groszku, bobie czy rabarbarze. Ale też idealna dla ziół, truskawek, borówek, malin, jagód i poziomek.

Zamrażarka GP 1476 to również oszczędność czasu i wygoda tak cenna w życiu każdego rodzica. Wystarczy tylko wybrane potrawy przygotować w większej ilości, a następnie te dodatkowe porcje zamrozić. Idealnie na takie rozwiązanie nadaje się m.in. gulasz, lasagne, wszelkiego rodzaju zupy, naleśniki czy kawałki tarty. Warto pamiętać, że w zamrażarce mrozić można też półprodukty. Zawsze przydatnie jest mieć pod ręką kruche ciasto na ciasteczka, rosół jako podstawę do zup, farsz do pierogów i naleśników lub przecier pomidorowy na sos do pizzy czy spaghetti. Dzięki funkcji Smart Frost, w którą wyposażono model GP 1476, a która ogranicza oszronienie wnętrza i znajdujących się w nim produktów, każdy rodzic bez trudu szybko odnajdzie poszukiwaną w zamrażarce potrawę.

Model GP 1476 dzięki niewielkim rozmiarom zmieści się w każdej kuchni. Z łatwością można go zamontować pod kuchennym blatem. Ale przyjazne dla niewielkich pomieszczeń wymiary wcale nie oznaczają, że niewiele w zamrażarce się zmieści. Zamrażarka została bowiem wyposażona w aż 4 szuflady, a dodatkowo w funkcję Vario Space, która pozwala stworzyć wnętrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

GP 1476 to model w wysokiej klasie energetycznej A++. W sytuacji awaryjnej, przechowywane w nim produkty będą bezpieczne aż do 30 h bez dostępu do prądu.

Sugerowana cena detaliczna – GP 1476  – 1 559 pln brutto

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF