Do przechowywania obiadów ugotowanych na kilka dni czy mrożonych owoców i warzyw na zimę, kilkuosobowa rodzina często potrzebuje dodatkowej zamrażarki. Firma MPM wprowadza nowy model MPM-164-ZS-08/A o dużej pojemności, który pomoże w magazynowaniu zapasów jedzenia.

MPM-164-ZS-08AW natłoku codziennych obowiązków, nie zawsze jest czas na regularne gotowanie. Nie chcąc rezygnować z domowych obiadów, dzięki nowej zamrażarce firmy MPM można teraz przyrządzać posiłki na cały tydzień, a następnie mrozić. Model MPM-164-ZS-08/A, o pojemności 164 litrów, z łatwością pomieści zapasy żywności dla całej rodziny.

Urządzenie posiada łącznie pięć przedziałów, które pozwalają magazynować nie tylko gotowe dania. Mrożąc warzywa i owoce, przez całą zimę można cieszyć się ich smakiem oraz wartościami odżywczymi. Dodatkowo, jedna z szuflad służy do szybkiego zamrażania, dzięki czemu przyda się szczególnie podczas upalnych dni, kiedy w krótkim czasie trzeba schłodzić napoje, czy przygotować kostki lodu.

Nowa, pojemna zamrażarka szufladowa MPM-164-ZS-08/A to rozwiązanie dla rodzin, które potrzebują dodatkowego miejsca do przechowywania jedzenia. Pięć przedziałów pozwala wygodnie segregować i magazynować produkty, a wbudowany akumulator zimna zabezpiecza urządzenie przed szybkim rozmrożeniem, w przypadku przerwy w dostawie prądu.

Zamrażarka szufladowa MPM-164-ZS-08/A

Cena: 1 090 zł

Rodzaj:

sprężarkowa

Funkcje:

– zdolność zamrażania: 15 kg/24 h

– temperatura zamrażarki: -18°C

– czas ocieplania w przypadku braku energii (od -18°C       do -9°C): 15 godzin

– drzwi lewo/prawo

Wyposażenie:

– ilość przedziałów szybkiego zamrażania: 1

– ilość przedziałów do przechowywania: 4

– taca do szybkiego zamrażania owoców

– akumulator zimna

Parametry techniczne:

– masa urządzenia netto: 52 kg

– masa urządzenia brutto: 58 kg

– czynnik chłodniczy: R600a

– poziom hałasu: LWA = 39 dB

– moc :110 W

– zasilanie: 230 V ~ 50 Hz

– roczne zużycie energii elektrycznej: 221 kWh/rok

– wymiary opakowania: 1340x660x680 mm

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF