Intensywna czekolada, słodka galaretka czy słone orzeszki? Niezależnie od tego, co wybierasz, swój ulubiony smak na pewno znajdziesz w Mieszance Wedlowskiej. To zestawy pysznych, zaskakujących cukierków oblanych oryginalną wedlowską czekoladą – idealnych do dzielenia się w towarzystwie. Teraz wszystkim miłośnikom słodkości marka proponuje ten kultowy produkt w nowej odsłonie. Musisz to sprawdzić!

1

Mieszanka Wedlowska to wyjątkowe połączenie intrygujących smaków z oryginalną wedlowską czekoladą. Wedel proponuje trzy zupełnie nowe opakowania Mieszanki: w czekoladzie deserowej, mlecznej i galaretki, a w każdym z nich aż sześć różnych smaków. To idealne zestawy, w których każdy znajdzie coś pysznego dla siebie i może podzielić się z innymi, szczególnie na imprezie.

W Mieszance Wedlowskiej Classic do uwielbianych Bajecznego i Pierrota powrócił wyjątkowy Irys. Nie zabrakło również zaskakujących, nowych smaków: intensywna Mocca, orzeźwiające Pomarango i Wiśniony.

Mieszanka Wedlowska w mlecznej czekoladzie to idealna propozycja dla wielbicieli słodkości – możemy odnaleźć w niej oczywiście pyszne, klasyczne smaki, ale tym razem na pierwszy plan wysuwają się wyjątkowe, nowe nazwy słodkości. Peanutka to cukierek orzechowy z nutką soli, Cookie jest o smaku ciasteczkowym, Kokosek – kokosowym, a Wanilek – subtelnej wanilii.

Mieszanka Wedlowska Galaretki to intensywnie owocowe galaretki w oryginalnej wedlowskiej czekoladzie deserowej. Oprócz nowego opakowania, pojawiły się także nowe nazwy cukierków –  od teraz wszyscy od razu będą wiedzieli, jaki pyszny smak kryje się w każdym z nich. W opakowaniu znajdziemy smaki: wiśniowy, cytrynowy, truskawkowy, jabłkowy, pomarańczowy oraz porzeczkowy.

Mieszanka Wedlowska to doskonała propozycja na każdą imprezę, przyjęcie czy spotkanie z przyjaciółmi. Dzięki różnorodności smaków z pewnością każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Sprawdź nową Mieszankę Wedlowską i zamieszaj w towarzystwie!

Mieszanka Wedlowska

Cena: 13 zł

Waga: 490 g

Mieszanka Wedlowska w mlecznej czekoladzie

Cena: ok. 13 zł

Waga: 490g

Mieszanka Wedlowska Galaretki

Cena: ok. 13 zł

Waga: 490g

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF