Aż trzy pasjonatki mody mogą wybrać się na wspólne zakupy z Anią Skurą, autorką bloga WhatAnnaWears i ambasadorką kampanii BRITA! Ania Skura żyje bardzo aktywnie i zdrowo, dlatego stanowi inspirację dla wielu kobiet. W ramach konkursu marki BRITA będzie zachęcała je do tego, by w kreatywny sposób podeszły do tematu regularnego nawodnienia i – tak jak ona – poszukały sposobów na stworzenie domowych lemoniad czy innych pysznych wariacji na bazie świeżej i smacznej wody. Do wygrania, oprócz shoppingu w towarzystwie Ani Skury, są stylowe butelki filtrujące BRITA fill&go Vital.

 BRITA_KONKURS_1200x628_01

Nic tak skutecznie nie gasi pragnienia jak czysta i świeża woda. Latem warto wzgobacić ją o smaczne dodatki – w tym celu możemy wykorzystać sezonowe owoce, takie jak maliny, truskawki, porzeczki. Wystarczy przejść się na pobliski bazarek – stragany pełne różnorodnych barw z pewnością okażą się inspiracją. A może warto uzupełnić napój o warzywa? Pamiętajmy też, że każdy napój będzie jeszcze smaczniejszy, jeśli przygotujemy go na bazie wody filtrowanej.

Na pewno każda z nas ma swoje sprawdzone sposoby na przygotowanie pysznych napojów z wykorzystaniem wody, które nie tylko pięknie wyglądają, ale zachęcają też do pamiętania o regularnym nawadnianiu organizmu. Podzielcie się więc ze światem ulubionym przepisem! Na najciekawsze pomysły czekają atrakcyjne nagrody: możliwość wybrania się na zakupy w towarzystwie Anny Skury oraz 10 butelek filtrujących BRITA fill&go Vital.

Ania Skura proponuje autorskie napoje chłodzące na bazie wody filtrowanej. Ich receptury mogą Was zainspirować do działania! Orzeźwiającą lemoniadę granatowo– truskawkową stworzycie z 2 cm świeżo startego kłącza imbiru, gruszki, odrobiny cynamonu i z dodatkiem laski wanilii. Wystarczy połączyć wszystkie składniki z zimną, przefiltrowaną wodą. Pyszna lemoniada imbirowo–gruszkowa powstanie, gdy połączycie ziarenka granatu, kawałki truskawek, listki mięty oraz plastry limonki ze świeżą, schłodzoną wodą.

Dobry wybór Ani Skury

Ania Skura, ambasadorka kampanii BRITA „Think Your Water”, doskonale wie, jak pogodzić aktywny tryb życia z utrzymaniem zdrowego organizmu w dobrym stylu. Dzięki regularnemu piciu wody potrafi stawiać czoła wyzwaniom na co dzień. Aby mieć świeżą wodę zawsze przy sobie, korzysta z butelki filtrowanej BRITA fill&go Vital. Blogerka nie musi kupować za każdym razem plastikowej butelki wody w sklepie, mając przefiltrowaną wodę zawsze pod ręką.

Odpowiednie nawodnienie, oszczędność czasu i pieniędzy to komfort, na który może sobie pozwolić także każda z Was! Designerskie Butelki BRITA fill&go Vital łączą przyjemne z pożytecznym – oprócz tego, że skutecznie filtrują wodę, przyciągają wzrok soczystymi barwami. Spośród dostępnych kolorów (limonkowego, różowego, niebieskiego i fioletowego) z pewnością przypadnie Wam do gustu ten jeden jedyny – idealnie odpowiadający osobowości i stylowi!

Jak zawalczyć o nagrody?

Konkurs rozpoczął się w poniedziałek, 11 lipca i będzie trwał 14 dni. Aby wziąć w nim udział, należy zrobić zdjęcie letniego napoju przygotowanego na bazie wody i zamieścić je wraz
z przepisem i tagami #britapolska oraz #thinkyouwater na Facebooku lub Instagramie. Na stronie internetowej www.thinkyourwater.com można odszukać odpowiedzi na konkursowe pytanie: Jaki jest koszt 1 l wody filtrowanej w butelce BRITA Fill&Go Vital?
Do wygrania są 3 vouchery o wartości 1000 zł na zakupy z Anią Skurą w Warszawie, a także 10 stylowych butelek filtrujących BRITA fill&go Vital.

Konkurs BRITA z Anią Skurą:

Ania Skura w kampanii BRITA:

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF