Rewolucyjne produkty spożywcze, łączące w sobie smak i wygodę użycia, każdego dnia udowadniają, że również ekspresowe gotowanie pozwala wznieść się na wyżyny sztuki kulinarnej. Dzięki nowej linii sosów – Serowe Inspiracje marki LACTIMA – okrasimy nasze menu szczyptą włoskiego smaku lub też zaprezentujemy je w bardziej wyrazistej odsłonie.

2Na przekór rutynie

Nie od dziś wiadomo, że kluczem do apetycznego posiłku są starannie dobrane dodatki. Stworzone z myślą o aktualnych trendach kulinarnych sosy serowe marki LACTIMA: Sos serowy z ziołami włoskimi oraz Sos serowy pikantny sprawią, że każda potrawa w kilka chwil nabierze prawdziwie głębokiego aromatu. Apetyczne sosy z linii Serowe Inspiracje marki LACTIMA dodadzą charakteru przekąskom takim jak meksykańskie nachos, japońska tempura, włoskie grissini, a także klasycznym chipsom i paluszkom. Ponadto czerpiąc inspiracje z sosów serowych marki LACTIMA podkreślimy smak sezonowych potraw z grilla, począwszy od kiełbasek, żeberek, karkówki oraz ryb, a na szaszłykach i zapiekanych warzywach skończywszy. Dodatkowo, sosy serowe stanowić będą wyśmienitą bazę dla treściwych dressingów, dopełnią recepturę wszelkich dań mięsnych i makaronów. Idealnie skomponują się z domowymi burgerami, pomogą także w prosty sposób przygotować efektowne menu koktajlowe.

Sosy serowe z linii Serowe Inspiracje marki LACTIMA, to hit sezonu, który gościć będzie w naszej kuchni przez cały rok. W prosty sposób dopełnią smak najpopularniejszych dań stając się źródłem wielu kulinarnych inspiracji.

Sosy serowe z linii Serowe Inspiracje marki LACTIMA: Sos serowy z ziołami włoskimi, Sos serowy pikantny
Sugerowana cena: 2,89 zł/szt.

www.lactima.pl

http://www.facebook.com/Lactima

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF