Czy zdarzyło się kiedyś, że po wyjęciu z pralki Twój ulubiony – od zawsze biały T-shirt, zmienił kolor na różowy? I to wszystko przez jedną, czerwoną skarpetkę, która niepostrzeżenie zawieruszyła się wraz ze stertą białego prania w pralce? Siedem na dziesięć osób przyznało, że doświadczyli takiej sytuacji więcej niż jeden raz[1]. Szczęśliwie, dzięki chusteczkom do prania K2r Colour Catcher®, pomoc znajduje się w zasięgu ręki. Produkt zyskał już zaufanie milionów konsumentów w Zachodniej Europie, teraz również użytkownicy w Polsce, bez obaw będą mogli mieszać kolory ubrań podczas prania!

K2r_Colour_Catcher_Chusteczki_do_prania_10_sztuk K2r Colour Catcher® to rewolucyjna chusteczka, która zapewnia ochronę kolorów podczas prania: zapobiega farbowaniu tkanin, pozwalając na pranie w jednym cyklu ubrań w różnych kolorach. Jak to możliwe? Nic prostszego! Wystarczy umieścić chusteczkę Colour Catcher® w bębnie pralki wraz z praniem, następnie dodać środek piorący i … pozwolić chusteczce działać! Zwykle podczas prania z kolorowych tkanin uwalniają się barwniki, które poprzez wodę przedostają się do innych tkanin, często powodując zafarbowania lub przyczyniając się do ich szarzenia. Dzięki strukturze naturalnego polimeru, z którego wykonana jest chusteczka, barwniki są wyłapywane z wody i trwale zatrzymywane. Chusteczka działa więc jak magnes na wypłukane z tkanin cząstki barwników i brudu o charakterze pigmentowym np. pochodzącego z kurzu. Efekt można zobaczyć na własne oczy – dowód znajduje się na chusteczce!

Dzięki Colour Catcher®, nie musisz dłużej martwić się o kolory i według nich, precyzyjnie sortować ubrań przed praniem. Teraz bez obaw możesz prać wszystkie swoje rzeczy razem i spokojnie zapomnieć o troskach związanych z zafarbowaniem ubrań2. Co więcej, chusteczki Colour Catcher® zostały wyprodukowane ze 100% naturalnych, biodegradowalnych materiałów. Nie uwalniają do wody żadnych środków chemicznych i po zużyciu mogą zostać umieszczone w pojemniku na odpady segregowane suche (papier), a następnie – poddane recyclingowi. Chusteczki Colour Catcher® posiadają certyfikat Forest Stewardship Council (FSC) potwierdzający, że do ich produkcji wykorzystano materiały pochodzące z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

[1] IPSOS U&A 2007 FR/UK/IT & 2009 GER.

2 zawsze postępuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF