Wiosna, symbol odnowy, to czas kiedy pragniemy czuć się piękniejsze, szczególnie chcemy zadbać o siebie i przywrócić naszemu organizmowi witalność.

Nie jest też nowością, że zdrowy tryb życia to nie tylko aktywność ruchowa, ale przede wszystkim prawidłowe odżywianie. To jak się odżywiamy ma wpływ na nasze zdrowie, a co za tym idzie na nasz wygląd, samopoczucie i kondycję. Eksperci sklepu internetowego NEO24.PL oraz sieci sklepów naziemnych NEONET podpowiadają jak w prosty sposób zadbać o nasze zdrowie, bez radykalnych ograniczeń i restrykcyjnych diet.

parowar_TEFAL_VC1401Dwupoziomowy PAROWAR TEFAL VC1401

Gotowanie na parze to sposób na szyb-kie przyrządzenie smacznego i zdrowego posiłku. Spośród innych sposobów ob-róbki termicznej pożywienia, to właśnie ten gwarantuje zachowanie największej ilości wartości odżywczych. Cenne wita-miny i minerały nie wypłukują się jak pod-czas tradycyjnego gotowania. Ponadto gotowanie na parze nie wymaga używa-nia tłuszczu, dlatego warzywa są lekko-strawne i niskokaloryczne, zachowują wyrazisty smak i nie potrzebują inten-sywnego doprawiania.

Cena w NEO24.PL ok. 114 zł 

 

 

PAROWAR TEFAL_ULTRA COMPACT_VC_1006Trzypoziomowy PAROWAR TEFAL ULTRA COMPACT VC 1006

Zarówno dla amatorów zdrowego odży-wiania, jak i dla wszystkich, którzy prag-ną osiągnąć i zachować smukłą sylwet-kę. W skład zestawu wchodzi m.in. zintegrowana podstawka na jajka, miska na ryż i trzy pojemniki. Napełnianie wody odbywa się na zewnątrz parowaru, moż-na więc sprawdzić w trakcie gotowania, czy w urządzeniu jest jej wystarczająca ilość i w razie potrzeby uzupełnić bez ryzyka poparzenia. Pojemniki mogą być włożone jeden w drugi, co gwarantuje ich łatwe przechowywanie.

Cena w NEONET ok. 169.99 zł

 

 

 

Sokowirówka ZELMER 377 LAPIS Expressive LineSokowirówka ZELMER 377 LAPIS Expressive Line

Świeże soki sprawdzają się w każdej sytuacji. Świetnie pasują do śniadania, gaszą pragnienie w upalny dzień, a przede wszystkim zawierają wiele naturalnych witamin i minerałów. Świeżo wyciśnięty sok smakuje zupełnie inaczej niż ten z kartonu, a także ma większą zawartość witamin i substancji odżyw-czych, niż soki kartonowe lub w bu-telkach. Przy użyciu dobrej sokowirówki w każdej chwili możemy sporządzić pyszny koktajl ze świeżych owoców bądź warzyw. Taki sok dostarczy organizmowi więcej energii i sił do pokonywania codziennych trudności.

Cena w NEO24.PL ok. 129,39 zł

 

 

sokowirowka_MPMSokowirówka MPM PRODUCT GTM-8102

Jest wyposażona w 2 – stopniową regulację prędkości pozwalającą na wyciska-nie soku zarówno z twardych jak i miękkich owoców czy warzyw. Posiada również specjalny pojemnik o pojemności 0,3 l, do przechowywania soku.

Cena w NEONET ok. 121,44 zł

 

 

 

 

ZELMER 32Z012 InoxBlender stojący ZELMER 32Z012 Inox

Wraz z nadejściem okresu wiosenno-letniego potrzebujemy wzmocnić naszą odporność. Owoce i warzywa mają wzmacniające działanie, dlatego warto na stałe wpisać ich porcję do co-dziennego menu. Doskonałym urządze-niem do przyrządzania bogatych w wita-miny napojów oraz przecierów jest blender stojący Zelmer o mocy 600V, który z łatwością zmieli Twoje ulubione owoce i warzywa dostarczając Ci ener-getycznych koktajli.

Cena w NEO24.PL ok. 166,99 zł

 

 

 

 

Bosch-EasyMIXX-Blender-Rod-Set-MSM6150Blender BOSCH MSM 6150

To wspaniałe narzędzie do miksowania i mieszania. Świetnie nadaje się do miksowania zup. Dzięki niemu tradycyjna zupa nabierze kremowej, jedwabistej konsystencji. Kremy są świetnym urozmaiceniem dla zwyczajnych zup, świetnie wyglądają, smakują oraz stanowią jedną z 5 obowiązkowych porcji warzyw w ciągu dnia.

Cena w NEONET: 72,39 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF