Wszyscy kochamy święta, te drobne rzeczy, które składają się na wyjątkową atmosferę celebrowania każdej chwili. W tym roku IKEA zachęca do budowania nastroju w dwóch charakterystycznych stylach.

2Najlepsze prezenty świąteczne to nie te, które czekają pod choinką, aż je rozpakujemy, tylko drobne, osobiste chwile, które stają się cennymi wspomnieniami i rodzinnymi tradycjami. Dlatego IKEA zachęca, aby w tym roku skupić się na drobnych rzeczach, które dają prawdziwą radość i wprawiają nas w świąteczny nastrój. W budowaniu chwil pełnych magii, pomoże tegoroczna kolekcja świąteczna VINTER w dwóch charakterystycznych stylach. Z jednej strony to błyszczące i matowe powierzchnie, jasne drewno oraz świeże pastele. Z drugiej zaś tradycyjne, ciepłe barwy oraz piękno grawerowanych antycznych metali i koronek, symbolizujące klasyczny romantyzm i charakterystyczną dla świąt nostalgię. Wszystko to dopełnione białymi latarenkami i wiszącymi lampami w kształcie gwiazd z kolekcji STRÅLA.

„W IKEA zawsze staramy się oferować naszym klientom różnorodność wyboru, która pozwoli na stworzenie własnego, unikalnego wnętrza. Takiego, w którym każdy z domowników będzie czuł się dobrze. Dlatego podczas tworzenia tegorocznej kolekcji świątecznej, postawiliśmy na dwa odmienne style, aby każdy mógł znaleźć dla siebie coś wyjątkowego, począwszy od dekoracji, kończąc na dodatkach do kuchni” – mówi Joanna Religa, Product PR Manager IKEA.

Wśród propozycji znaleźć można m.in. różnego rodzaju bombki i ozdoby wiszące, bezzapachowe świece bryłowe i świeczniki, a także miękkie kapcie z antypoślizgową podeszwą. W świątecznym asortymencie nie mogło zabraknąć również nowoczesnych akcesoriów do pakowania: papierów, toreb, pudełek, etykietek, wstążek i taśm.

IKEA wie, że nic tak nie zbliża jak wspólne przygotowywanie posiłków oraz ich celebracja przy rodzinnym stole. Święta są do tego doskonałą okazją. Tegoroczna kolekcja świątecznych form do pieczenia, kubków, puszek i fartuchów idealnie sprawdzi się podczas rodzinnych wypieków. A gdy nadejdzie już pora na chwile pełne radości przy rodzinnym stole, można wybrać elegancką kolekcję nakryć stołowych w tradycyjnych odcieniach czerwieni i bieli. O dodatki zadbają bieżniki i obrusy wykonane ze 100% bawełny oraz kieliszki do szampana lub wina z ręcznie dmuchanego szkła.

Świąteczna propozycja IKEA to też nowoczesne oświetlenie z kolekcji STRÅLA. Lampy wiszące w kształcie gwiazd, latarenki i dekoracje do łańcuchów oświetleniowych nadadzą wyjątkowy klimat każdemu wnętrzu. Wystarczy dodać do nich żarówki LED, a będą świecić jasno nawet przez 20 lat, zużywając 85% mniej energii.

Katalog:

Kolekcja świąteczna IKEA 2015

Kolekcja świąteczna będzie dostępna w sklepach IKEA od listopada br.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF